Jump to content

martar

Member_50
 • Posts

  9,245
 • Joined

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha-venkov
 • Fanoušek značky
  Vulcain, Omega, Rolex, Blancpain, JLC

Recent Profile Visitors

29,194 profile views

martar's Achievements

MegaXXLzávislák

MegaXXLzávislák (8/8)

Single Status Update

See all updates by martar

 1. Docela mi už několik dní straší v hlavě nová kolekce PO Ultra Deep. Oproti prototypu s WR 10.000m mají tyhle šestitisícovky o centimetr (!) nižší výšku (28mm vs. 18,2mm) a  tím se od PO GMT liší už jen necelým milimetrem výšky. Přitom to jsou ultimátní tooly, noudejty, bez bradavice, bez průhledu... podle mě se hodně povedly. Gumy a tah 22/18 taky fajn. Teď nosím mj. PO 45,5 a za tyhle bych je v  budoucnu klidně vyměnil. Je tu o nich někde vlákno?

   

   

   

  1. Show previous comments  8 more
  2. Tichus

   Tichus

   Já trochu navážu - to je u mě problém prakticky všech Rolex hodinek. Ony jsou prakticky v každém ohledu super, ale nejsou to takové ty "kochací" hodinky. S Omegama se mi stává, že se na ně prostě jenom dívám a kochám se, jak jsou boží, ale s Rolexama...sice na ruce vypadají dobře, super chod lunety, nízké pouzdro, akorát velká korunka, super tah...ale málokdy se mi stane, že bych na ně zálibně hleděl. Rolex dělá na ruce dobrý pocit tím, že víš, co máš na ruce (teď nemyslím jenom to, že je to Rolex, ale i historii, parametry a pod.), ale třeba u Bondovek, Aquaterr, POček, nebo i většiny Béček - ty jsou prostě krásné :) 

  3. martar

   martar

   Rlx je zdánlivě jednoduchej, ale má vymazlený detaily. Tam je ta mikroevoluce prostě vidět. Třeba DJ s fluted lunetou na jubilee se kochat určitě dá. Ale při přímým srovnání PO-UD a SDDS bych vážně sáhnul po Omegách (jestli teda ta O-Megasteel v provozu potvrdí papírový parametry) :)

  4. Exiztence

   Exiztence

   Kuci a vám přijde ta mikroregulace na těch Omegách jakože OK? Kouká to hrozně jak na MM300 a to stojí 13k eur...

  5. Show next comments  3 more
×
×
 • Create New...