Jump to content

dabelM

Member_50
 • Posts

  3,739
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by dabelM

 1. Třeba za pár let bude na hodinkách i pro praváky
 2. dabelM

  zdrazovani

  HQ Milton už jede letní výprodeje https://hqmilton.com/collections/reduced-in-price?_kx=6OyCPvgFkKbej5S8TPoHiOCzgN90YCrENtfyC22tXNw%3D.SgmRng&page=2
 3. Musíme jich dát o jeden víc než soupeř, to je základ
 4. dabelM

  New york

  Nové a použité je možné najít u https://www.tourneau.com/rolex/rolex-watches/
 5. Další level “for exhibition only” ( fotka z netu )
 6. Limit pro hotovostní platby kdekoliv v ČR je 10.000€ anebo ekvivalent v CZK. Rádi měli pětiset Eurovky, který se líp počítají a tolik nenafukujou šrajtofli, ale ty už dnes bohužel banky nenabízí. Platba je také možná převodem na jejich EURO účet, a hodinky si pak jen vyzvednout. Platba kartou je u obou CZ AD možná jak v CZK, tak i v €.
 7. On je ten Top spořící účet určen pro klienty z ING Bank, který přebrala RB, a ty platby jsou druhou podmínkou…
 8. Jako první na dnešní krok ČNB reaguje Trinity bank : Vážená klientko, Vážený kliente s potěšením Vás informujeme, že od 5. května 2022 opět zvyšujeme úrokové sazby na spořicím účtu Výhoda+ marketingová akce Dobrý klient (dále také jen „Účet“). Připravili jsme pro Vás aktuálně nejvyšší úrokovou sazbu na našem bankovním trhu. Nově budou Vaše vklady úročeny výjimečnou sazbou až 5,08 % ročně. Úrokové sazby Vám automaticky zvýšíme od 5. května 2022 na všech již zřízených účtech v rámci marketingové akce Dobrý klient následovně: Účty bez fixace úrokové sazby a vkladu · 4,08 % p.a na celý zůstatek – dochází ke zrušení pásmového úročení a sjednocení sazeb na 4,08 % na jakoukoliv výši vkladu. Účty s fixací úrokové sazby a vkladu na 12 měsíců · 5,08 % p.a. * – do 400 tisíc Kč vkladu · 4,58 % p.a. * – nad 400 tisíc Kč vkladu * Úroková sazba, která se Vám zobrazuje u daného účtu v internetovém bankovnictví, je uvedena již jako průměrná sazba dle úročení zůstatku 400 tis. Kč sazbou 5,08 % p.a. a dalšího zůstatku na účtu, který se Vám úročí sazbou 4,58 % p.a. Zvýhodněná sazba do 400 tisíc Kč vkladu je Vám nastavena vždy pouze na jednom tomto Účtu a v případě zřízení více účtů Vám budou prostředky na těchto dalších účtech úročené sazbou 4,58 % p.a. bez omezení výše vkladu. Více informací naleznete v podmínkách k marketingové akci Dobrý klient v příloze tohoto e-mailu nebo na webových stránkách www.trinitybank.cz. Vážíme si Vaší důvěry a věříme, že Vás tyto informace potěší. Naší dlouhodobou strategií je přinášet klientům nejatraktivnější zhodnocování vkladů.
 9. Asi jsem lama, ale nemůžu přijít na to, jak vymazat poslední můj status Poradíte mě prosím, jak na to
 10. Taky jsem tam před pár léty využil aplikaci https://zaparkuju.cz
 11. Ahoj, nedělej z nás prosím blbce. Děkuji https://alkobazar.cz/profile/jakub-15/

  1. Show previous comments  16 more
  2. Bert

   Bert

   Ne, takové lidi zde nechci.

  3. Bert

   Bert

   OWG

   Chci se zeptat, jak je pohlíženo na případ, kdy člověk tady vytvoří prodejní inzerát a na facebooku také. Ovšem na facebooku si ho upne třeba 3. den a upraví se cena na nižší, přičemž zde se může upovat až po 5ti dnech. V reálu je tedy vyšší cena zde a nová upravená cena na facebooku. 

   Jednoduché. Ať nadále využívá facebook a jde do hajzlu. V daném okamžiku je jeho nabídka na Chronomagu zkrátka horší, než jinde. Pokud je původní nabídka opepřena kecy typu transdrivera, pak v danou dobu je lživá. Každý svého štěstí strojvůdcem.

  4. OWG

   OWG

   @Bert

   jasný chápu to :))

 12. @kvejkr Chutná mě a moc. Je to pro mě příjemný rozšíření rumového baru o agricole rum. Mám rád rumy z Jamajky, Barbadosu, Haiti atp. Vše bez barviva , bez doslazování. Návštěvu palírny ti závidím, chtěl bych se tam podívat, snad to Covid už letos dovolí.
 13. Dnes tuto lahvinku z Martiniku….
 14. @bohus76 A.H.Riise má v prodeji degustační kalendář s celým svým portfoliem, tak je možné vyzkoušet vzorky před nákupem celé lahve. https://eshop.hyveco.cz/a-h-riise-kalendar-24x0-02l-12413
 15. Procházka Brnem s Panerai
 16. Trinity Bank měla asi pěkný odliv vkladů, a tak krátce po sobě přichází s další nabídkou : Vážená klientko, Vážený kliente, s potěšením Vás informujeme, že od 25. dubna 2022 opět zvyšujeme úrokové sazby na spořicím účtu Výhoda+ v rámci marketingové akce Dobrý klient (dále také jen „Účet“). Připravili jsme pro Vás aktuálně jedny z nejvyšších úrokových sazeb na našem bankovním trhu. Nově budou Vaše vklady úročeny sazbou až 4,58 % ročně. Úrokové sazby Vám automaticky zvýšíme od 25. dubna 2022 na všech účtech zřizovaných v rámci marketingové akce Dobrý klient následovně: Účty bez fixace úrokové sazby a vkladu: · Účet se zvýhodněnou sazbou: 4,08 % p.a. do 400 tisíc Kč vkladu a 3,68 % p.a. nad 400 tisíc Kč vkladu; zvýhodněná sazba do 400 tisíc Kč vkladu je Vám nastavena vždy pouze na jednom tomto Účtu a v případě zřízení více účtů Vám budou prostředky na těchto dalších účtech úročené sazbou 3,68 % p.a. bez omezení výše vkladu. Účet s fixací úrokové sazby a vkladu na 12 měsíců, který nabízíme od 11. 4. 2022: · 4,58 % p.a – a to na jakoukoliv výši vkladu Zhodnocujte své volné finanční prostředky s fixací na 12 měsíců. Od 25. dubna 2022 tedy zvyšujeme úrokovou sazbu na 4,58 % p.a. a zároveň rušíme pásmové úročení, čímž Vám zajistíme nejvýhodnější úrok na celý Váš vklad v případě fixace finančních prostředků (vkladu) na 12 měsíců. Mějte své finanční prostředky kdykoli k dispozici. Od 25. dubna 2022 zvyšujeme úrokovou sazbu na 4,08 % p.a. pro vklady do výše 400 tisíc Kč. Vklady nad 400 tisíc Kč budou úročeny sazbou 3,68 % p.a. Více informací pro Vás bude k dispozici dne 25. 4. 2022 v upravený podmínkách k dané marketingové akci Dobrý klient. Vážíme si Vaší důvěry a věříme, že tyto informace Vás potěší. Naší dlouhodobou strategií je přinášet klientům nejatraktivnější zhodnocování vkladů. Již 25 let chráníme Váš úspěch. V případě dotazů se neváhejte obrátit na naši bezplatnou infolinku 800 678 678 nebo na e-mailovou adresu info@trinitybank.cz. Těšíme se na další spolupráci. S úctou,
 17. NoDate &! Zelené škopek
×
×
 • Create New...