Jump to content

Jeremy

Member_50
 • Posts

  5,194
 • Joined

 • Last visited

Status Replies posted by Jeremy

 1. Máte někdo zkušenosti s tím P.900 strojkem od PAM? Už hrozně dlouho uvažuju nad subama, ale ten strojek mě pořád odrazuje. Nejen že má jíž o generický strojek Richemontu (což bych ještě přežil), bez zdobení (taky bych asi přežil), ale ještě navíc jsem viděl fotky, jak i zpracování jednotlivých dílů není nic moc. Máte k tomu někdo nějaké relevantní info, odkazy nebo zkušenosti?

  1. Jeremy

   Jeremy

   Poslední, co stálo za řeč byl P.9000. Pak už to s nima jde z kopce. Pogumovaný ohavný korunky, papírový boxy, P.900.. ble.

    

  2. (See 19 other replies to this status update)

 2. Dnes jsem tu 12 let. Je to dost zkaleno zprávou o Wandererovi, kterého jsem znal osobně.

 3. Tolik Rolad v prodejni sekci najednou uz nebylo jak dlouho… co to znamena… :)

  1. Jeremy

   Jeremy

   Při racionální diskusi se nelže a když už se ukáže, že se člověk spletl, omluví se a dál mlčí. Takže připomínám: "Třeba většina německých značek to dělá v 5ti nebo 6ti pozicích na celé pouzdro. Švýcaři většinou v 5ti, ale jen na strojek." A ejhle, poplivaný Rolex jako na potvoru testuje v pouzdru. Díky tomuhle diskusnímu faulu jsi pro mne, Erendile, v oblasti hodinek zcela zbytečný člověk.

  2. (See 37 other replies to this status update)

 4. Tolik Rolad v prodejni sekci najednou uz nebylo jak dlouho… co to znamena… :)

  1. Jeremy

   Jeremy

   jojo, digitalky jsou jeste presnejsi. A nejlepsi jsou kesselky se sedmi melodiema. a jsou taky nemecky!

    

  2. (See 37 other replies to this status update)

 5. Tolik Rolad v prodejni sekci najednou uz nebylo jak dlouho… co to znamena… :)

  1. Jeremy

   Jeremy

   Rolex testuje v pouzdrech. A přísněji než COSC. Podobně jako Omegovský Master Chronometre.

   https://www.prestigetime.com/blog/master-chronometer-vs-superlative-chronometer.html

    

  2. (See 37 other replies to this status update)

 6. Tolik Rolad v prodejni sekci najednou uz nebylo jak dlouho… co to znamena… :)

  1. Jeremy

   Jeremy

   Tušíš kolik práce, lidí, peněz a času je za tím, že je v roládách strojek, který tam je? A proč by to měli hodit do koše jen aby uspokojili někoho, kdo chce za každou cenu "ruční práci"? Pro mě je zase neopak totálně nesmyslná předražená ruční práce, kdy člověk dostane často prototyp, jehož servis končí s ochotou či životem toho manufakturisty?

    

  2. (See 37 other replies to this status update)

 7. Tolik Rolad v prodejni sekci najednou uz nebylo jak dlouho… co to znamena… :)

  1. Jeremy

   Jeremy

   Kdyby si lidi uvědomovali, že jsou za AD ceny předražený, tak by neexistoval překupnický trh, takže nesmysl. A zkus kdyžtak navrhnout, jaké inovace by Rolex měl udělat, abys ho vzal na milost. Není to jen inovace v poklesu ceny?

  2. (See 37 other replies to this status update)

 8. Nějaké animace a popisky k tomu, jak fungují mechanické hodinky, celkem si s tím dal kluk práci https://ciechanow.ski/mechanical-watch/

 9. Ahoj, nedělej z nás prosím blbce. Děkuji https://alkobazar.cz/profile/jakub-15/

  1. Jeremy

   Jeremy

   Hoši, já dělám v představenstvu investičky, ale ačkoli věřím (a ručím do výše svého majetku), že to děláme správně, přišlo by mi fakt eklhaft to cpát lidem na fóru jako reklamu. 

  2. (See 18 other replies to this status update)

 10. Rolex ... co takhle udělat korunku vlevo ? Tak od teď ji budou dělat vlevo všichni :D No a Tudor ? BB Pro, dokonalý adept pro OWG :)

  1. Jeremy

   Jeremy

   Fuj, ta hrubka tam - omlouvám se. Normálně nejsem takovej tatar..

    

  2. (See 13 other replies to this status update)

 11. Rolex ... co takhle udělat korunku vlevo ? Tak od teď ji budou dělat vlevo všichni :D No a Tudor ? BB Pro, dokonalý adept pro OWG :)

  1. Jeremy

   Jeremy

   Zas taková novinka to není - dělali to i jiné značky dříve. Mně přijde teda logičtější i jako pravákovi mít korunku vlevo - nepřekáží při ohybu zápěstí. Když má člověk slušeně přesné automaty, tak jí potřebuje ovládat stejně jen jednou za měsíc, tak je to fuk ne?

    

  2. (See 13 other replies to this status update)

 12. IWC Big Pilot vs Rolex Airking? :) 

 13. Stala se mi taková věc. Nějak mě úplně neberou hodinky a to je poprvé od roku 1988. Mám to už půl roku. Stalo se Vám to taky? Je to docela na pikaču!

  1. Jeremy

   Jeremy

   U mě to nastartovala ex- rozvodem. Bez zřejmýho důvodu, chtěla mi sebrat děti a 60k výživnýho. Nic kromě dětí mě pár let vůbec nazajímalo. BTW šlohla mi Seadwellery. Už jsou to 4 roky, děti mám na střídavku a minulej tejden jsem si udělal po všech těch letech radost - IWC Spitfire. Takže to přejde, třeba za rok, třeba za 5. O nic nejde, ne? 🙂

  2. (See 19 other replies to this status update)

 14. Bohužel moje Monaca musí do opravy. Jsou v záruce, v Carollinu byli velmi ochotní, jen mě vyrazila dech jedna větička v přejímacím protokolu. Zákazník souhlasí s tím, že oprava bude provedena do 31.8.2021

  1. Jeremy

   Jeremy

   Nevím, samozřejmě, o co jde v případě těch konkrétních hodinek. Ale kompletní servis se vším všudy, včetně testování, se dá udělat do 14 dnů. Ale to se ten servis na ně musí vrhnout a musí se to k němu včas dostat. Což lze. Servisoval jsem kdysi Panerai ve Wempe, trvalo to 3 měsíce. Pak jsem tam za 20 měsíců v záruce šel znovu se stejnou závadou. Tolik omluv a slev jsem v životě nezažil a hodinky byly zpátky za 3 týdny. 10denní kalibr...

  2. (See 20 other replies to this status update)

 15. Ráno návštěva u pana Provazníka v Teplicích, výsledek: nové Moony safír safír na ruce... 15 let odolávání a nyní to konečně zapadlo... 2021 je prostě splněný sen. Tyhle nepustím :)

  1. Jeremy

   Jeremy

   člověk si má plnit sny, k čemu by pak ten život byl.. ať sloužej a tikaj bez zaváhání a bez servisu.

  2. (See 19 other replies to this status update)

 16. R.I.P. Petr Kellner

  1. Jeremy

   Jeremy

   Hele, já jsem toho člověka párkrát potkal, jak při prezentacích projektů, za které jsem odpovídal, tak na večírcích. Ano, byl jsem zaměstnanec skupiny PPF cca 10 let. Řek bych, že toho o nich a o něm vím asi víc, než plivači, zakaždoucenuantičíňani, závistivci a "štěstí si nekoupíš" chytráci. Ale dobře se tu bavte, kluci. Howgh.

  2. (See 22 other replies to this status update)

 17. R.I.P. Petr Kellner

  1. Jeremy

   Jeremy

   Za Kellnerovým zbohatnutím nejsou ani mrtvoly, ani okradení. Že se angažuje v Číně, když tam má velkou část majetku? Proboha, co je na tom divného? To jsou zase žvásty 🙄

  2. (See 22 other replies to this status update)

 18. Jsou už v prodeji Garmin MARQ?? Případně kde se na ně dá podívat?

 19. Jsou Apple Watch 3 plnohodnotny sportester? Daji se srovnat co do presnosti GPS a mereni tepu treba s Garminama, Polarama atd.? Nejde mi ani tak o volani a tak, ale hlavne o sporty. Diky

  1. Jeremy

   Jeremy

   garmin vydrzi DLOUHO a treba pro beh umi i pokrocilejsi metriky (stale ovsem uzitecne)

  2. (See 9 other replies to this status update)

 20. Kluci, potřebuju nastavit satelit. (anténu mám, kabely, receiver taky) - pootočit anténu a buďnarvat kartu, nebo ideálně přes ty ruský servery. Neznáte někoho?

  1. Jeremy

   Jeremy

   Už mi to pře 3 rokama fungovalo, tj. jen nastavit, žádnej háček..

    

 21. Dnes v servisu hodinářstí Dušák: "Chronomag? panebože! Tam jsem nikdy nečetl jediný příspěvek někoho normálního" Když nad tím tak přemýšlím, tak tohle není úplně šťastné prohlášení :D

  1. Jeremy

   Jeremy

   Přesně, ostatní tam tupě choděj, nediskutujou a solej prachy.. Ideální zákazníci.

    

  2. (See 15 other replies to this status update)

×
×
 • Create New...