Jump to content

Fifek

Member_50
 • Posts

  68
 • Joined

 • Last visited

About Fifek

 • Birthday January 19

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  poblíž Uherské Hradiště
 • Fanoušek značky
  Vacheron Constantin, IWC, Luis Moinet, Alpina, Longines, Oris, Orient

Recent Profile Visitors

1,817 profile views

Fifek's Achievements

Pokročilejší začátečník

Pokročilejší začátečník (3/8)

 1. Přátelé poutvrzují, že dle objednávky, dnes dorazily dva kohusky kalendáře. Děkuji všem co se podíleli na jeho tvoření.
 2. Fifek

  Ukaž své Alpiny

  Irwinku, bohužel jsme přijeli 10 minut před zavíračkou a byli rádi, že nám prodali vstupenky na hlavní okruh a nevyhodili nás zavřenými dveřmi ven :-). Ale to co popisuješ by jistě bylo hoooodně zajímavé.
 3. Fifek

  Ukaž své Alpiny

  Toulání po zemích Moravských
 4. Fifek

  Ukaž své Alpiny

  Gustaf - krásný stroj !!!
 5. Dnešní děrování papíru s RAY.
 6. Průhonické toulání
 7. Fifek

  Ukaž své Alpiny

  Dnešní špacir Průhonickým parkem.
 8. Gratuluji - vítej v klubu krásné hodinky - ať ti slouží k velké radosti .
 9. Fifek

  Ukaž své Alpiny

  Juniore, od toho to téma je. Ukaž své Alpiny. Tak se nestyď a přidej .....
 10. Fifek

  Ukaž své Alpiny

  Něco ze zahrádky .....
 11. Fifek

  Ukaž své Alpiny

  Tak půlroční čekání skončilo .... Alpiner 4 GMT jsou doma
 12. Pár foto pro před víkendem ...
 13. Diky Bellsi, bylo mi divné, aby ten tah byl tak krátký - Jomashop asi ví proč na nich bylo 70% slevy. Nicméně vše bylo vč tahu poctivě zabaleno do plastu - Hodinky byly omotané a zalepené celé a tah byl dokonce ve svařeném plastu, který musel násilím dolů ..... Nicméně hodinky včera skončily na meshi
 14. Nechápu poněkolikáté. Hodinky se toulají po světě půl roku a naše "lemrácká" pošta mi je doručí na druhý den po odeslání podkladů k celnímu řízení. Ty státní lemry občas umí i mile překvapit. Omlouvám se všem zaměstnancům pošty - ti pouze pracují pro tuto instituci. Nicméně hodinky jsou ještě hezčí jak na těch famózních fotkách od Bellse. Ale chybička se vloudila. ALPINA jaksi nepředpokládá, že by někdo mohl mít větší ruku než hladový Somálec a nebo zavedli drastické úspory a šetří i na dálce tahu. Délka tahu je tak na max na 18 cm ruku a já mám 21 !! Takže origo tah asi moc neužiju I když dává těm hodinkám šmrnc. Leda bych sehnal články do tahu navíc ..... Ještě, že jsem připravený a syslil jsem dopředu, krátíce si čas při čekání na doručení.. Foceno na rychlo bez úprav jen pro doložení. Asi teď půjdou rychle na kůži a pak se pohraju s mesh tahem. Končím Bohoušovou hláškou - " já su tak šťasné ! "
 15. Bells - díky, tahle tvoje skoro privátní sekce mne fakt dostala, veškeré fotky a laborace s řemínkama - tahama mne dost motivovali. Fakt jsem si nemyslel, že příjezd vytoužených hodinek bude takhle divoký. Obava druhá - přiblížit se kvalitě tvých fotek - to bude safra výzva. Byl bych rád aby toto téma bylo ještě chvilku živé. Už jen pro ty tvoje foto výtvory. A myslím, že by bylo škoda, kdyby zapadlo v balastu nového ......
×
×
 • Create New...