Jump to content

Ondrej75

Member_50
 • Posts

  107
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha
 • Fanoušek značky
  Laco, Panerai, G-shock, Sinn, Eterna

Recent Profile Visitors

2,141 profile views

Ondrej75's Achievements

Učedník

Učedník (4/8)

 1. Bulova 96B251 Special Edition Moon Apollo Lunar Pilot Zajímavé hodinky, které jsem svého času nosil rád, teď už se nedostanou na ruku, tak je pustím do světa. Origoš řemen s karbon vzorem je úplně nový. Chrono krásně šlape. Díky speciálnímu strojku od Bulovy s mnohem vyšší frekvencí než quartz jdou naprosto přesně, za měsíc se nehnou ani o vteřinu. Cena 4500,- Odesláno z mého SM-F711B pomocí Tapatalk
 2. PRIM Diplomat 2019 - E Stav 97%, minimálně nošené, na novém řemenu ze žraloka. Cena 7500,- Odesláno z mého SM-F711B pomocí Tapatalk
 3. Steinhart Nav B-Uhr 44 Gun Metal A-Muster Krásné hodinky, které nevím proč mi připadají takové kovbojské Ten povrch je takový nezničitelný, ideální pro velkou zátěž. Řemen má nádhernou barvu, za mě nejhezčí piloty od Steinhartu, jen se prostě nějak nedostanou na ruku, tak musí z kola ven. ve stavu nových hodinek, koupené 19.4.2021, na ruce tak 3x, stále v záruce. Cena 9900,- Odesláno z mého SM-F711B pomocí Tapatalk
 4. Ty zelené s hnědým páskem jsou výraznější a zajímavější myslím
 5. Tohle vlákno, zdá se, mi pomohlo najít si k hodinkám nový vztah. Včera jsem si je vzal dokonce do bazénu a dneska je mám taky na ruce. Jsou fakt krásný. Já zvolil zelené. Jednak proto, že modrých hodinek několik mám, a taky mi ta zelená nějak sedí víc k tomu bronzu.
 6. Třeba vám to pánové pomůže při výběru. Paradox je, že se mi sice hrozně líbí a rád se na ně koukám, ale nějak málo je beru na ruku, v podstatě jsem je měl za těch několik měsíců tak max 5x. Dokonce už jsem zauvažoval, že je prodám.
 7. Tyhle hodinky jsem si koupil dokonce 2x Nejdřív v době, kdy jsem si nějak zvyknul nosit trochu přerostlé hodinky, takže mi nakonec přišly malé a vrátil jsem je. A loni podruhé a to už u mě zůstaly. Ten tvar pozdra mě fascinuje.
 8. Ondrej75

  Novinky Laco

  Naprostý souhlas, jsem z nich nadšený. Měl jsem už i Panerai, Tag Heuer nebo Omegy, ale tyhle se mi líbí ze všech potápek, co jsem vyzkoušel, nejvíc. Prostě působí mužněji, jako hodinky do akce a ne do divadla Prostě mám nakonec nejraději tenhle jednoduchý vojenský vzhled bez zbytečných parádiček.
 9. Ondrej75

  Ukaž svoje Laco

  Když někdy dostanu chuť cítit na ruce pořádný kus "železa" Laco Ocean. Koukal jsem po nich asi rok a nakonec jsem se odhodlal i bez možnosti si je dopředu vyzkoušet... a nelituju, jsou opravdu super. Origoš gumový řemen už trochu moc mohutný a nepohodlný, ale s tímto novým naprosto v pohodě.
 10. GWG-1000-1A3ER: prodáno GPW-1000V-1AER: 13.000,- Kč
 11. GWG-1000-1A3ER: 11.000,- Kč GPW-1000V-1AER: 14.000,- Kč
×
×
 • Create New...