Jump to content

14titi

Member_50
 • Posts

  450
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by 14titi

 1. před 14 hodinami, guzmic napsal:

  Jedině, ve finále prorazit venku Brno a doufat že to Ostrava pustí Zlínu v předposledním zápase. (tomu ale nevěřím)

  edit.

  Přitom se Zdenda tak snaží...:-)

  img_1_1684135194951.jpg

 2. před 12 hodinami, exBURN napsal:

  Redak je neskutečnej ďábel. Už si musím udělat čas a přečíst si jeho uměleckou prvotinu 366 dní za katrem. 

  Prosímtě já byl taky donátor. Přišla Ti kniha někdy fyzicky? Já po nějaký době našel jen odkaz na elektronickou verzi, kde byla asi celá kniha, ale to mě nebavilo. 

 3. Podle mě ti to "páří" dobře. Množství vody odpovídá sražené páře a u mě to bývá kolikrát horší, ale pěnu našlehám vždy i z polotučného. Píšeš, že Ti kávovar přišel včera. Jestli nemáš se šleháním žádné zkušenosti, mrkni na youtube. Chce to prostě cvik a každý si tím prošel. Pokud nemáš velký odbyt našlehaného mléka, dá se na trénink použít mýdlová voda. 

 4. Dostanu se i na přehled kroků (časová osa a tak). Včera jsem propojil hodinky s computerem a spustil rozsáhlou aktualizaci map. Od té doby se mi v appce connect nahrály zpětně ty aktivity, co jsem předtím neviděl. Dnes budu pouštět opět aktivitu, tak uvidím jestli se to srovnalo. Pak zkusím reinstal appky v mobilu kdyžtak. 

 5. Nehledě na to, jestli bys měl větší radost, kdyby si věděl, že dostal 8 let a každej den ve věznici stojí daňové poplatníky x peněz...Mě by se osobně líbilo, kdyby si trestanec musel odpracovat způsobenou škodu (peníze by šly poškozeným) a teprve poté by mohl být propuštěn. Otázka je jak v demokratickém zřízení někoho donutit pracovat...

 6. před 20 hodinami, markwagner napsal:


  Rozhovor z 11.10.22
  Vlastislav Bříza, bezpečnostní analytik, expert na jaderné zbraně.

  https://www.ceskatelevize.cz/porady/10095426857-interview-ct24/222411058041011/

  Odesláno z mého SM-G781B pomocí Tapatalk


   

  No...že bych byl po tom rozhovoru klidnější, to se říct nedá. Já furt nemůžu uvěřit tomu, že skřeti mají jaderný arsenal na takové úrovni, když vidíme jak dopadají v konvenčním střetu. Bříza to přisuzoval na vrub i etnickému složení. Dobře, ale já si neumím představit, že ta korupce, velitelská neschopnost na všech úrovních, zkostnatělost a koneckonců i technologická nedostatečnost se nepromítá do jaderných sil. Druhá věc je, že přání je trochu otcem myšlenky no...

 7. před 16 hodinami, Micey napsal:

  My vyjeli z parkoviste (P3) uplne v pohode, za deset minut venku, ale pak ta trictvrtehodinova kolona kvuli nehode nebyla nic moc. Na druhou stranu, na to, ze sly ctyri pruhy do jednoho, jeste to mohlo bejt horsi. A jestli jsi doma ve dve nebo v pul druhy je skoro fuk.

   @kuncák7 Ani moc nezajima, ale jednou za par let na velkej fotbal, proc ne.. a viz vyse, pres ten jejich ticket exchange tri lupeny vedle sebe, tejden pred vykopem, celkem bez problemu:)

   

  My byli také P3, ale v 1.NP a to byl asi kámen úrazu. Přízemí se vyprázdnilo první a pak jsme se hnuli až my. Navíc i mě se stalo, že mi nešla otevřít závora (platil jsem přes appku). Takže jsem týpkovi ukázal mail a ten mi otevřel. Jestli se to stalo dalším x lidem, není se co divit, že jsem stál hodinu na místě. Nicméně už jsem zde byl jednou a to odsejpalo daleko lépe. 

 8. Vstupenky se daly sehnat celkem v pohodě. My je koupili dokonce pro 5 sedaček vedle sebe. Celej ten zápas skončil v 10 minutě, kdy Bayern ještě ani nezabral. Stačily dva individuální průniky a hotovo. Pak už to byl trénink. Bratwurst dobrej, ale fronty z parkoviště a na dálnici docela šílený. Poučení pro příště, zaparkovat daleko dřív, než hodinu a půl před zápasem. 

 9. Občanská válka zatím není ani v dohlednu. Zatím se jedná o poklidné demonstrace bez represí. Uvidíme co se bude dít až přijdou lidem nové smlouvy na energie, párkrát podraží základní suroviny a teplárny budou vytápět na 18°C. Současná vláda by měla podle mě daleko více času věnovat vysvětlováním svých kroků, aby držela stranou od nepokojů většinu přemýšlející společnosti a budeme v klidu. Sorta protestujících je podle mě přibližně stejná jako za covidu...

×
×
 • Create New...