Jump to content

14titi

Member_50
 • Posts

  462
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by 14titi

 1. Souhlasím, také zpětně přemítám jestli rozjetý Pereira nebyl po tom zranění moc. Zaskočilo mě jak Jirku ničil těma low kickama. Předpokládal jsem, že se Jirka lépe připraví vzhledem k tomu, že tohle Pereira dělá každému. 

 2. Zase trochu oživíme téma, když nás čeká souboj roku (minimálně pro české fans). Nesledoval jsem Jirku teď nijak pečlivě, ale za mě je tedy celkem velký favorit. Samozřejmě za předpokladu že bude dobře připraven. Jirka má tvrdší bradu i údery. Pereira je kickboxer a postojář, takže Jirka bude mít výhodu případně i na zemi. Ze zvědavosti jsem si pustil dva souboje Pereiry s Adesanyou a moc mě nepřesvědčil. Adesanya ho jednou vypnul ranou na ucho a podruhé měl Pereira kliku, protože mu zazvonil gong v pravou chvíli. Jak to vidíte vy?

 3. Včera jsem si poprvé pěkně zabobroval se svou novou akvizicí a tj. tankem od "Wajgyho". Musím říct, že se s ním dělá pěkně. Je to kus železa a s trochou pýle pych s ním položil snad i sekvoj :-). Buřta jsem pokrájel jakbysmet. 

  20230609_165122.jpg

  20230729_185853.jpg

  20230729_192254.jpg

 4. před 14 hodinami, guzmic napsal:

  Jedině, ve finále prorazit venku Brno a doufat že to Ostrava pustí Zlínu v předposledním zápase. (tomu ale nevěřím)

  edit.

  Přitom se Zdenda tak snaží...:-)

  img_1_1684135194951.jpg

 5. před 12 hodinami, exBURN napsal:

  Redak je neskutečnej ďábel. Už si musím udělat čas a přečíst si jeho uměleckou prvotinu 366 dní za katrem. 

  Prosímtě já byl taky donátor. Přišla Ti kniha někdy fyzicky? Já po nějaký době našel jen odkaz na elektronickou verzi, kde byla asi celá kniha, ale to mě nebavilo. 

 6. Podle mě ti to "páří" dobře. Množství vody odpovídá sražené páře a u mě to bývá kolikrát horší, ale pěnu našlehám vždy i z polotučného. Píšeš, že Ti kávovar přišel včera. Jestli nemáš se šleháním žádné zkušenosti, mrkni na youtube. Chce to prostě cvik a každý si tím prošel. Pokud nemáš velký odbyt našlehaného mléka, dá se na trénink použít mýdlová voda. 

 7. Dostanu se i na přehled kroků (časová osa a tak). Včera jsem propojil hodinky s computerem a spustil rozsáhlou aktualizaci map. Od té doby se mi v appce connect nahrály zpětně ty aktivity, co jsem předtím neviděl. Dnes budu pouštět opět aktivitu, tak uvidím jestli se to srovnalo. Pak zkusím reinstal appky v mobilu kdyžtak. 

 8. Nehledě na to, jestli bys měl větší radost, kdyby si věděl, že dostal 8 let a každej den ve věznici stojí daňové poplatníky x peněz...Mě by se osobně líbilo, kdyby si trestanec musel odpracovat způsobenou škodu (peníze by šly poškozeným) a teprve poté by mohl být propuštěn. Otázka je jak v demokratickém zřízení někoho donutit pracovat...

×
×
 • Create New...