Jump to content

enrico156

Member_50
 • Content Count

  545
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by enrico156

 1. Ahoj, jdu sem pro radu. Mám modré Suma a chtěl bych provést následující změny, kdy si většinou nejsem jist rozměry “dílů”, protože 99% náhradních dílů jsou na modely SKX: • vyměnit lunetu za keramickou: má SKX stejný rozměr jako Sumo? • to stejné vnitřní luneta? • rád bych vyměnil i ciferník, ale opět nikde rozměry nebo nápověda: pasuje na modely….. • vyměnit sklíčko za safírové s AR ( nějaké modřené optimálně ) Za jakoukoliv radu / postřeh budu rád [emoji869]
 2. Nikdo je nechce, tak je trochu provětrám mimo okres
 3. Ano, jsem si vědom jiné reference na fotkách, ale problém je, že dvoje hodinky stejné reference, mají bod na lunetě jinak, otázka proč...?
 4. Mám dotaz na zkušenější borce než jsem já. Byl jsem osloven s dotazem, na který nedovedu odpovědět a to, že se stala taková věc: při objednání 2ks Můnů ( stejná reference ) mají jedny na lunetě tečku vedle 90 a druhé nad 90. Jakto, když je to stejná reference objednané v jeden den...? Přikládám foto z netu, fyzicky zmíněné hodinky u sebe nemám. Tak dík a jsem zvědav na reakce [emoji2]
 5. enrico156

  Seiko Sumo

  Kluci, rád bych se zeptal zkušenějších... Mám v plánu na Sumech udělat menší tuning v podobě černé keramické lunety, sklíčka s nějakým pěkným modrým AR a hlavně vyměnit ciferník a vnitřní lunetu ( asi broušenou ). Má někdo tušáka, jak je to s ciferníkem? Mohu použít z libovolných Seik? Rád bych temně modrý se sunbrustovým efektem, jen nevím jaký průměry, resp. na co si dát bacha?
 6. Ahoj, mám je asi dva týdny a na ruce byly 3x, jinak mi tady v krabičce leží. Kupovány v Helveti, je k nim k samozřejmě vše, faktura a záruka na dva roky. Cena jak jsem koupil 2.900,-, ale nějaké rozumné dohodě se nebráním. Každopádně stav je 100% Děkuji za prostor.
 7. Ahoj, zkouším štěstí, jestli by se někdo nechtěl zbavit tohoto Jubilee. Nabídky do SZ nebo optimálně WhatsApp ( 732 494 494 ) Díky za prostor
 8. Tak toto se mi hodne libi!!
 9. S potěšením zakládám první Milanovo hodnocení. Jelikož se nejednalo o hodinkovou věc, bylo nutné se několikrát potkat. Jednání probíhalo vždy v přátelském duchu a myslím si, že jsme rychle našli společnou řeč. Nebudu chodit kolem horké kaše a Milan má mé doporučení. Vše po celou dobu obchodu klapalo na jedničku. Díky Ti!
 10. Přesně takhle má vypadat obchod! Komunikace na úrovni, oboustranná důvěra a Tom se může těšit z nového časoměřiče. Děkuji Ti Tome za super spolupráci a snad v budoucnu někdy zase něco zobchodujeme.
×
×
 • Create New...