Jump to content

Mitak

Member_50
 • Posts

  2,605
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Slovácko

Recent Profile Visitors

6,290 profile views

Mitak's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Díky moc za hodinky a že ses nechal ukecat na zaslání balíkem! Vše proběhlo nejrychleji a nejlíp jak mohlo.
 2. Kupoval jsem od Pavla hodinky, ani jsem ho nemusel moc ukecávat, stačilo slíbit rychlou platbu, dodržet to a na oplátku jsem dostal rychlé doručení Díky moc!
 3. Daniel Wellington s mechanickým strojkem za 135 tisíc? :-) hahaha...
 4. Díky za rychlou akci přesně podle plánu.
 5. Všechny Panerai pod 47 mm jsou podměrečná nudná konfekce, takže pokud máš menší ruku, tak je jedno jestli bereš podměrečné 44 mm nebo 42 mm.
 6. Díky za hodinky. Super stav, výborná cena, vstřícný a čestný přístup, osobní doprava až ke mně, všechno parádní, takovýto servis neposkytne žádný AD ;-)
 7. Díky za pomoc při zprostředkování koupě hodinek. Bez tebe bych se k nim nedostal.
 8. Tohle je zavedená rodinná firma s tradicí desítek let. Nečekej, že by si dokázali pokazit reputaci po pár měsících od poslední recenze. Můžeš být klidný.
 9. Rolex je rozum, ale Panerai je LÁSKA! :-D
 10. Já su dítě štěstěny vole, mně by ten antiradar beztak zázrakem pomohl i proti laseru :-) když o tom tak přemýšlím, tak vlastně ten antiradar vůbec nepotřebuju a láká mě jen to, že to bude v autě vypadat dobře :-D jo a konečně budu moct dát něco do nákladů...
 11. Do Švajcu bych to vůbec nevezl, s tím Rakouskem váhám. S laserem vybavenýma fízlama mám vesměs fajn zkušenost, že jen něco málo zaplatím a pohodička a kolem stacionárních radarů jezdím skoro furt stejné trasy a znám je nazpaměť. Takže zbývá hlavně ČR a starost o body. No a z toho důvodu váhám, jestli připlácet za One S nebo One S Black nebo One M.
 12. A bude ta sleva stát za ty další problémy s distribucí? Já jsem rozhodnutý, ale vemu zatím jen jeden na zkoušku, jestli mi to pojede v obou autech. V Land Roveru si nejsem úplně jistý předním oknem, je vyhřivané a bůhví co ještě.
 13. Tak jim tam pošli obchodní inspekci a ti to protřídí od fejků velice rychle :-) Osobně bych se tam ale nebál nakupovat.
 14. A máte přehled, jestli se vyplatí připlatit za Genovo One S nebo One M? Jezdím hlavně v ČR, občas v Rakousku, kde mě teda většinou měří laserem, ale už dvakrát jsem nevychytal stacionární radar, každopádně, když nejde o body, ale jen desítky eur, tak je mi to jedno. Proto řeším hlavně ČR, kde výhody One M (multaradar) asi padají, ale co když se fízli rozhodnou koupit nějaké nové radary, že...
×
×
 • Create New...