Jump to content

Mitak

Member_50
 • Posts

  2,620
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Slovácko

Recent Profile Visitors

7,024 profile views

Mitak's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Mitak

  Tudor a waitlisty

  Tak zrovna tyto jsem dostal před pár dny po jednom týdnu “čekání”, tzn. se to prostě objedná a přijde to.
 2. Děkuju moc za hodinky a hlavně za rychlý do sebemenšího detailu klapající plán předání. Všechno na výbornou!
 3. Novináři jsou z celého světa. Cenová politika v jednotlivých zemích EUR/CHF/USD/GBP/AUD/SGD atd. se může mírně lišit a taky se liší DPH i v rámci EU. Jediný přesný zdroj pro Česko je vždy rolex.com
 4. Proč řešíš nějaké budoucí cenovky? Aktuální cena je vždy veřejně k vidění na rolex.com podle země, ze které se na stránky připojuješ. A všechny nové modely jsou od momentu uvedení na stránkách. Ceny nejsou žádné tajemství nebo předmětem dohadů.
 5. Koupil jsem Moonswatche, rychlé, jednoduché, díky.
 6. Já jsem si teda musel vygooglit, co je to to “zelené rodico” a je to tak, že ve stroji prostě byly zbytky čisticí gumy?
 7. Obrázky na odkazech v původním příspěvku už nefungují, takže jsem je nahrál aspoň sem.
 8. A už jste zkoušeli model Royal? Myslím, že je fakt nedoceněný, ale třeba se to časem změní. Integrované tah, zajímavá luneta, výška mnohem (!) nižší než u Black-Bay, pěkná spona sice bez mikroextenze, ale dílky tahu jsou velmi krátké na přesné nastavení, velikost si vybere každý (41, 38, 34, 28), sice jen selita strojek, ale odpovídá tomu přiměřeně nízká cena, největší model má i ukazatel dne v týdnu Na webu mě zaujaly a na živo příjemně překvapily. Tak tenké (moderní) Tudory jsem na ruce ještě neměl. Vlastně jsou o něco tenší než Rolex Datejust 41, které jsem s nima porovnával.
 9. Mitak

  Tudor a waitlisty

  Takže na Slovensku je DPH 20% ? (Kdežto u nás je 21%.)
 10. Mitak

  Tudor a waitlisty

  Já tam vidím 4120. Jsi si jistý, že máš aktualizovanou stránku a že se oba připojujete ze stejné země? Cena se může lišit třeba podle rozdílu v DPH.
×
×
 • Create New...