Jump to content

Mitak

Member_50
 • Posts

  2,617
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Mitak

 1. Novináři jsou z celého světa. Cenová politika v jednotlivých zemích EUR/CHF/USD/GBP/AUD/SGD atd. se může mírně lišit a taky se liší DPH i v rámci EU. Jediný přesný zdroj pro Česko je vždy rolex.com
 2. Proč řešíš nějaké budoucí cenovky? Aktuální cena je vždy veřejně k vidění na rolex.com podle země, ze které se na stránky připojuješ. A všechny nové modely jsou od momentu uvedení na stránkách. Ceny nejsou žádné tajemství nebo předmětem dohadů.
 3. Koupil jsem Moonswatche, rychlé, jednoduché, díky.
 4. Já jsem si teda musel vygooglit, co je to to “zelené rodico” a je to tak, že ve stroji prostě byly zbytky čisticí gumy?
 5. Obrázky na odkazech v původním příspěvku už nefungují, takže jsem je nahrál aspoň sem.
 6. A už jste zkoušeli model Royal? Myslím, že je fakt nedoceněný, ale třeba se to časem změní. Integrované tah, zajímavá luneta, výška mnohem (!) nižší než u Black-Bay, pěkná spona sice bez mikroextenze, ale dílky tahu jsou velmi krátké na přesné nastavení, velikost si vybere každý (41, 38, 34, 28), sice jen selita strojek, ale odpovídá tomu přiměřeně nízká cena, největší model má i ukazatel dne v týdnu Na webu mě zaujaly a na živo příjemně překvapily. Tak tenké (moderní) Tudory jsem na ruce ještě neměl. Vlastně jsou o něco tenší než Rolex Datejust 41, které jsem s nima porovnával.
 7. Mitak

  Tudor a waitlisty

  Takže na Slovensku je DPH 20% ? (Kdežto u nás je 21%.)
 8. Mitak

  Tudor a waitlisty

  Já tam vidím 4120. Jsi si jistý, že máš aktualizovanou stránku a že se oba připojujete ze stejné země? Cena se může lišit třeba podle rozdílu v DPH.
 9. Díky moc za hodinky a že ses nechal ukecat na zaslání balíkem! Vše proběhlo nejrychleji a nejlíp jak mohlo.
 10. Kupoval jsem od Pavla hodinky, ani jsem ho nemusel moc ukecávat, stačilo slíbit rychlou platbu, dodržet to a na oplátku jsem dostal rychlé doručení Díky moc!
 11. Daniel Wellington s mechanickým strojkem za 135 tisíc? :-) hahaha...
 12. Díky za rychlou akci přesně podle plánu.
 13. Všechny Panerai pod 47 mm jsou podměrečná nudná konfekce, takže pokud máš menší ruku, tak je jedno jestli bereš podměrečné 44 mm nebo 42 mm.
 14. Díky za hodinky. Super stav, výborná cena, vstřícný a čestný přístup, osobní doprava až ke mně, všechno parádní, takovýto servis neposkytne žádný AD ;-)
 15. Díky za pomoc při zprostředkování koupě hodinek. Bez tebe bych se k nim nedostal.
 16. Tohle je zavedená rodinná firma s tradicí desítek let. Nečekej, že by si dokázali pokazit reputaci po pár měsících od poslední recenze. Můžeš být klidný.
 17. Rolex je rozum, ale Panerai je LÁSKA! :-D
 18. Já su dítě štěstěny vole, mně by ten antiradar beztak zázrakem pomohl i proti laseru :-) když o tom tak přemýšlím, tak vlastně ten antiradar vůbec nepotřebuju a láká mě jen to, že to bude v autě vypadat dobře :-D jo a konečně budu moct dát něco do nákladů...
 19. Do Švajcu bych to vůbec nevezl, s tím Rakouskem váhám. S laserem vybavenýma fízlama mám vesměs fajn zkušenost, že jen něco málo zaplatím a pohodička a kolem stacionárních radarů jezdím skoro furt stejné trasy a znám je nazpaměť. Takže zbývá hlavně ČR a starost o body. No a z toho důvodu váhám, jestli připlácet za One S nebo One S Black nebo One M.
 20. A bude ta sleva stát za ty další problémy s distribucí? Já jsem rozhodnutý, ale vemu zatím jen jeden na zkoušku, jestli mi to pojede v obou autech. V Land Roveru si nejsem úplně jistý předním oknem, je vyhřivané a bůhví co ještě.
×
×
 • Create New...