Jump to content

Maxel

Member_50
 • Content Count

  7,661
 • Joined

 • Last visited

About Maxel

 • Rank
  vořežprut s vařečkou
 • Birthday June 14

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha | HK

Recent Profile Visitors

7,690 profile views
 1. Tento způsob jara zdá se mi poněkud nešťastným. Za to tento způsob obžerství, naprosto v pořádku.
 2. Honzo, bejt to tak hrozný v reálu, jak to vyšlo na fotce, houska by šla do koše. Což nebylo. Olča to slupla ani nemrkla [emoji41] Dnešní snídaně. Tentokrát na sladko. Zapomněl jsem k tomu hodit hodinky, tak jen sem místo snídaňového zátiší. Keto palačinky s řeckým jogurtem, borůvkami a kapkou javorového sirupu. PS: na trávě je to jen na fotku, manželce a děckám sem to potom dal normálně na stůl [emoji12]
 3. Jo, vobčas se zadaří. Já takle nedávno musel spěsně pro nový rýžový nudle do Tesca, bo jediný balení doma sem hodil do misky s horkou vodou, přiklopil, a zapomněl na to. Ven z misky cca za hodinu šla v podstatě rýžová kaše.
 4. Kluci, to je fakt jen okraj. Zrovna to vyšlo takle na fotku. Určitě to nejni na fejspalm [emoji6] Davide, díky za tip. Zkusim.
 5. Leftover sandwich. Pečená šunka. Zelný salát. Šalotka. Křenový créme fraiche. Pažitka. Košík mi dneska vomylem poslal 6 těhle pletených housek. Neměl sem je snad pět let. Takže za to vlastně nemůžu. Přece to nevyhodim. (toe skoro haiku)
 6. Čumim jako puk, jak jednoduchý a funkční je dneska si udělat přiznání daně z příjmu (FO). Před týdnem cca za hodinku vyrobeno přes web, odesláno datovkou a dneska zaklepaly lowe na účtu. Tomu řikam jednadvacátý století. Well done!
 7. Ještě jedny doplním. Certina DS Action. Hodně slušné parametry za ty prachy. Jediná nevýhoda může být rozteč 21mm, tudíž menší nabídka strapů. Ačkoliv dneska už ček sežene všecko. https://www.chronoshop.cz/certina-c0324071104100
 8. Všechny uvedené jsou fajn kukačky. Ty první Tissotky dokonce hodně! Za sebe bych doplnil dva kousky. Ač je jasné, že zvučnější značky už tu padly. Archimede Sporttaucher. Na tahu už cosik dražší, ale dobře jeté by se daly sehnat do dvacky. https://www.chronoshop.cz/archimede-sporttaucher-k-black Davosa Argonautic. https://www.helveti.cz/davosa-argonautic-bg-16152240
 9. Maxel

  V: Nautilus LE

  Už mě to zas přešlo. Zamykam. Kdyby měl někdo nabídku, SZ-me. Třeba se nakonec necham (časem) ukecat.
 10. Jo, za ty prachy dost trága!
 11. Podle fotek bych řekl, že min. pouzdro lázněma prošlo. První foto je inzerovaných. Druhé NOS hodinek
 12. U nás musí bejt zásoba v mrazáku, fod kids food emergency. Krokety. Rybí prsty. Nugetky. A Nowaco zatim dycky chutnalo. Jinak mě zejtra nejspíš čeká otočka v háku (Hradci), taxem oběd spíchnul dopředu. Globus párty šunka pečená s meruňkovou glazurou. Zelný salát se zálivkou z oliváče, limety a kapky javorovéjo sirupu.
 13. Ciwe, dyk tys tu sem v poslední době poslal taky pár pěknejch fajnovek! [emoji6] Jo a zrcadlo nejvíc vodpočívá ve skříni. Viva la ajfoun & snapseed.
 14. Volové [emoji41] Ale dík, jako klasickýho egoistu mně zaplavila (ehm, škodolibá) radost. [mention=63851]joystick[/mention]: Kližku (ani jiný maso) takle při pomalym pečení nikdy nečistim. Tadle konkrétní byla navíc už cosi vyzrálá a ani moc šlachovitá. Ale ikdyby, nečistil bych to — naopak, kolagen v mase povolí a toe pak teprv lábuž! Měl sem toho cca 600g a v hrnci se to saunovalo komplet necelých 5h. A bylo to jak dort. Lichotí mi, že i ty krokety považuješ za houmejd. Nowaco [emoji23] Ale kdybych měl slinu je sfouknout samo-domo, pak bych si vypučil recept od [mention=53606]tikzot[/mention]: https://forum.chronomag.cz/topic/16900-kulin%C3%A1rium-chronomagicum/?do=findComment&comment=2216170
×
×
 • Create New...