Jump to content

habadej

Member_50
 • Content Count

  1,375
 • Joined

 • Last visited

About habadej

 • Rank
  Megazávislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Černošice u Prahy
 • Fanoušek značky
  Teď zrovna nevím co dál...

Recent Profile Visitors

8,883 profile views
 1. To bude dělat asi všem. Už to nehází tu předchozí hlášku, ale jak píšou kluci přede mnou, pořád to zlobí.
 2. Zbyl mi tady jeden mnou dělaný tmavě hnědý řemínek z hovězího kruponu. Délky 130/93, šířka 20/20. Řemínek je bombírovaný, hrany lakované, podšitý. Cena Kč 750,- bez pošty. Koukám, že nemá ještě průchodku na sponu, tak jí dodělám. Díky.
 3. Tak to dělá asi teda všem. Doufám, že s tím asi teda adasek, který se teď o fórum z technický stránky stará, jak jsem pochopil, něco udělá. Přestanu být hysterickej a budu trpělivej. Nic jinýho mi zřejmě nezbývá...
 4. Jo, podle toho tvýho návodu jsem si fórum nastavil hned po upgradu a chodilo to až do minulýho týdne. Teď prostě zničeho nic, jak rozkliknu "nahrát více aktivit" a kouknu do dalšího vlákna, tak už se nevrátím do mýho nepřečtenýho obsahu a vyskakuje mi tahle hnusná hláška: " v tomto toku.....atd.". A určitě nejsem sám, na posledních dvou stránkách o tom psalo více kluků, tak nevím. Možná, jak jsem už hysterickej, tak jsem si to nějak sám rozjebal a teď nevím, jak se z toho dostat. Ach, jo :-(.
 5. Už jste to někdo vyřešil? Jestli jo, tak bych prosil nějakej manuál pro PC analfabety. Díky moc.
 6. To kulervoucí masakr ! I když se mě ty rolády netýkají, tak mně zvedly náladu. Jsi tu robotu normálně povýšil na umění.
 7. Sedí dobře. Co je to zač? Já už byl vyzván k vyzvednutí taky a asi budu taky řešit jinou alternativu za ten nato strap.
 8. Taky díky. Tak snad se z Chronoshopu co nejdříve ozvou. Teď co si Brian při zahradničení napíchnul prdel na rejč určitě nabudou na ceně :-).
 9. Jsou to pecka hodinky. Ten steampunk z nich přímo srší. Když je někde vidím k mání, pořád mi cuká ruka. Hlavně u těch jedniček. Líbí se mi víc ty ručičky a hlavně ta vteřinovka. U těch dvojek mi ta vteřinovka trochu schází i když mají samozřejmě taky slušný koule.
 10. Máš je z Chronoshopu? Jsem je tam objednával, tak by mi mohla přijít výzva k vyzvednutí. Díky. Jo, a samozřejmě gratuluju.
 11. Už ani nevím kolikátý kšeft to byl. Tentokrát nešlo o řemeny, ale o to, kvůli čemu tady všichni trpíme. Navíc jsem si domů odvez kýbl výborný thajský polívky, kterou jsem pokořil hned, jak jsem dorazil. Tímto Radkovi ještě jednou děkuji za hodinky, polívku a hlavně fajn pokec, a zase někdy.
 12. Nejlepší momentální nabídka jsou ty Glycíny v prodejní sekci.
 13. habadej

  Sinn 103 Sa B E

  Moc pěkná limitka a ten řemínek je podle mě úplně v pohodě.
 14. Tak samozřejmě, já ty Au emise ČNB beru taky, hlavně tedy manželka. Mám k nim jako člen ČNS o něco snadnější přístup, teď běží emise hrady, předtím byly mosty, předtím technické památky. Jak se blíží termín, jsem vyzván k odběru, zaplatíme a šup s ní do trezoru. Jak říkám nuda. :-). Můžu doporučit sledovat plán emisí a jak se blíží termín, být ve střehu. Na aukru toho je vždycky dost. Totiž i zde jde o obchod především a obchodníci s licencí pro nákup a prodej kulturních památek a předmětů s kulturní hodnotou mají samozřejmě páky na odběr desítek kusů s rabatem a ty se pak prodávají na aukru s dalším ziskem. Manželka říká, že se ty mince na aukru objevují záhy a s dosti nadsazenou cenou. Po pár týdnech ta cena trochu klesne a to je asi čas na koupi. Hodně dobrý jsou Svatováclavský dukáty první emise (1923 - 1939). Ty je dobrý koupit za tržní cenu skoro vždycky. Před patnácti lety šly koupit mezi 2 a 3 tisíci, běžný ročníky, dneska tak okolo 15 tisíc. Samozřejmě inflace atd., ale pořád je to slušný zhodnocení.
×
×
 • Create New...