Jump to content

Huawei33

Member_50
 • Content Count

  71
 • Joined

 • Last visited

About Huawei33

 • Rank
  Pokročilejší začátečník

Recent Profile Visitors

1,399 profile views
 1. jsem z toho osel. potřebuji něco převést do rakouska k hranicím a zase zpátky - na otočku. tady jsem to nenašel. https://www.mzv.cz/vienna/cz/viza_a_konzularni_informace/informace_pro_cesty_a_pobyt/prechod_hranic_zmeny_platne_od_24_dubna.html stihnu to z benešova tam a zase zpátky za cca 6hodin? Nebo skejsnu v koloně? nebo musím mít ten negativní test?
 2. nevíte prosím, jak to je? smí se za hranice nebo ne? jde mi o SK a rakousko, díky.
 3. tím pádem by to mělo být v pořádku, díky moc.
 4. Nevíte prosím někdo jak je to s placením parkovného na modre zone? Stál jsem dneska v ulici Lomnického v Praze a vzpomněl jsem si asi až za 20 minut, že jsem nezaplatil za lístek. Tak jsem zaplatil, ale nevím, jestli třeba před 10 minutami neprojelo to monitorovací auto. Mám se bát nebo je 20 minut krátká doba a projet tou ulicí musí ještě třeba po delší době? Protože když bych si šel teprve zaplatit a auto projelo, tak jim to bude stejně hlásit, že jsem nezaplatil, tak jestli musí projet třeba dvakrát po nějaké době, díky moc. Kuncák7 to asi bude vědět.
 5. zdravím. Chci se zeptat, jestli je normální, že mám po námaze (byl jsem s hodinkami běhat a jak jsem se spotil), tak jsem měl mezi dílky od náramku úplně černou ruku. Jestli je to od maziva nebo je něco špatně. Hodinky mám normálně od AD od roku 2016. Díky za reakce.
 6. najdu někde grafy, jak se testuje? respektivě jak testuje svět a jak my- řekl bych že jsme dost pozadu.
 7. https://www.bazos.cz/hodnoceni.php?mail=3757225&telefon=604555030&jmeno=Ap hlavně že má mercedesa
 8. Nedělám, mám jen od nich mobil tot vše.
 9. Po skandálu u firmy avast bych rád přešel na nějaký jiný spolehlivější antivirus. Nedělám si iluze, že ostatní firmy fungují podobně ale na druhou stranu, určitě existuje lepší alternativa která třeba ani nezpomaluje počítač. Děkuji za případné rady.
 10. v této době breitling korunky neznačil
 11. Podle mě jsou tyto hodinky skládaný z více kusů takže takový polofejk, navíc se v nich někdo vrtal dle stop po otevírání na dýnku. korunka není původní a sklíčko taky ne což se dá pochopit u hodinek staří 70 let
 12. https://www.facebook.com/Facelrb/videos/998070003627126/
×
×
 • Create New...