Jump to content

Cyber

Member_50
 • Content Count

  4,118
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

About Cyber

 • Rank
  Megazávislák
 • Birthday 05/26/2005

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  tak nějak všude

Recent Profile Visitors

41,129 profile views
 1. Díky, ten černej Rollba vypadá moc dobře. Hlavně ta spona je bezva Popřemýšlím zda potřebuju ten molle system nebo ne. Cenou jsou jinak podobný.
 2. Jak se vyvíjí tohle vlákno? Bude se to realizovat nebo ne? Co si myslíte o tomhle batohu: https://scandinavianoutdoor.com/savotta/jaakarireppu/?gclid=CjwKCAjw5Kv7BRBSEiwAXGDElQ_JTjXjNDzUUtfWgQcdTK3SVAW2TJ0I4fvuyRNWx1ffG73ydfHZyhoCT4cQAvD_BwE. Chci něco na mix / město / občas výlet. Max 30 litrů, ideál 25 s extenzí. Barva černá, nebo šedá, žádný barvy nebo vzory.
 3. Psal jsem SZ ale ani jsi neodpověděl.
 4. Cyber

  Rolex Baselworld 2020

  " Jen nové suby ve více provedeních " Ti připadá málo? Pepsiny a Daytony zatím budou podle mých informací, stále podpultovky. Momentálně jsou to dva nějžádanější modely a nevím co by se muselo stát, aby jich bylo najednou na trhu dost.
 5. Cyber

  Rolex Baselworld 2020

  To jsem psal už 2.září a nejen ND. Současná generace sportovních modelů už je, a v budoucnu i zůstane, rozhodně dostupnější než minulá generace v letech 2016 - 2020.
 6. Přesně tak, problém je v HDR ( tedy v multiexpozici při pohybu objektivu nebo předmětu) , nikoliv v postupném snímání buněk.
 7. Udelal jsi kauf roku, at Ti slouzi k radosti.
 8. Cyber

  Rolex Baselworld 2020

  Swatchlex Tu světlemodrou tam dávat nemuseli, ta proste patří k platině. Jdu rozbít svoje platinový daytony kladivem. Nechci nosit něco stejně barevnýho jako baby Rolexy
 9. jako už rostou, jak jsem psal jinde
 10. Cyber

  Rolex Baselworld 2020

  Moje teorie je, že ve druhé polovině loňského roku už se žádný keramický suby minulé generace nedělaly a dělaly se jen nové, doposud nepředstavené submarinery s novým strojkem, které se vyráběly do zásoby do trezorů Rolexu v Ženevě, na březnové velkolepé představení a zahájení prodeje. To by také vysvětlovalo absolutní nedostatek submarinerů na trhu loni. Jenže přišel březen, Baselworld byl odložen o rok, a Rolex oznámil že novinky představí později v neurčenou dobu ( zásadní novinkou byly hlavně celá nová řada Submarinerů, které se ale už vyráběly loňský rok právě kvůli plánovanému uvedení v březnu ), poté následovala informace, že Rolex spolu s Tudorem, Patekem a Chopardem, opouštějí Baselworld. V Ženevě museli vymyslet jak z té šlamastiky ven, protože čekat se zásadními novinkami na duben 2021 nešlo. Věděli, že Vánoční trh 2020 si nesmí nechat ujít, a že představovat novinky v prázdninové sezoně je nesmysl, Rolex tak později oznámil uvedení první den po konci prázdnin. Dostatečně dlouho na to, aby stihnul Vánoční hype. Což ale znamenalo, že se od původně plánovaného termínu představení hodinek vyráběly novinky o několik měsíců déle ( samozřejmě s vyjimkou uzavření továrny kvůli pandemii ) a tudíž s jejich dostupností po oficiálním představení to mělo být lepší než doposud bylo. Což se také už potvrzuje.
 11. Cyber

  Rolex Baselworld 2020

  A to jsi se ptal kdy a kde? Jseš stálý zákazník, nebo jsi u nich kupoval jednou? Řekl Ti to kdo? Majitel, manažer, prodavač? Po Baselworldu vždy určitou dobu trvalo, než novinky naskladnili na krám. Ta doba se zhruba každý rok opakovala, no a teď mám info, že někde již jsou novinky představené včera, na krámě. Tolik k mé doměnce, zatím neověřené, že dostupnost bude u novinek lepší než doposud. ( Samozřejmě to neznamená, že přijdeš z ulice a řekneš, Brý den, dvoje černý s datem, jedny zelený a přihoďte mi tam ještě jedny noudejty ).
 12. Cyber

  Rolex Baselworld 2020

  Spíš je to takovej invalidní Hulk, než Kermit. Kermit barva vypadá úplně jinak. Za mě krok stranou, ale vypadá to, že konečně něco udělají s dostupností, což je plus.
 13. Cyber

  Rolex Baselworld 2020

  NE ( tedy ne nijak výrazně, možná pouze lehce o rostoucí inflaci, protože OP36 nikdy nebyl extra vyhledávaný model a není důvod aby po něm vzniknul teď nějaký hype po uvedení nových modelů ).
 14. Cyber

  Rolex Baselworld 2020

  To mu neukazuj, takovýho německýho kokota s neaktuálním šrotem, a vůbec to přeci nejsou 40mm Hulky, ale 39mm Hulky
×
×
 • Create New...