Jump to content

Občan

Members
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

About Občan

 • Rank
  Začátečník

Recent Profile Visitors

905 profile views

Single Status Update

See all updates by Občan

 1. Hmmm,myslím si,že fotky v inzercii sú z bočného pohľadu rovnako dôležité ako fotky ciferníka,ale polovica inzerátov ic postráda.

  1. Show previous comments  6 more
  2. Americkej

   Americkej

   Třeba Omega na svých popisech referencí nikdy neuvádí výšku pouzdra, pro mě jeden ze zásadních parametrů. Pak by jim padly prodeje, nebo co? Kvůli poměru průměr / výška jsem už poslal dál nejedny jinak skvělý hodinky.

  3. Radek124

   Radek124

   @Americkej Problém je že skutečnou výšku se nějakým způsobem (zkosené hrany u oversized pouzder, uskočené dýnko, produktovky důsledně z anfasu a nebo "vhodných" úhlů) snaží zakamuflovat většina úspěšných výrobců. A tak jako nedonutíš Omegu k přiznání že jejich nový božský kosmický chronograf má kvůli splnění marketingových požadavků nablblých kancldiverů obludných 17 milimetrů, nedělej si iluze že sem budou přesné míry a váhy (včetně normalizovaných fotek s měřítkem) dobrovolně dávat ti co se chtějí sloníka zbavit. To bys hned viděl kolik lidí "nemá doma váhu", nebo že "šuplerou by se poškrábal antireflex, hodinky by ztratily Resale Value a vůbec, najdi si 🐘 na gúúúglu!"...

  4. martar

   martar

   Tak on je velký rozdil, když tu výšku vyýobce opticky kamufluje vhodně tvarovaným pouzdrem (pak ta výška vypadá i na ruce úplně v pohodě) nebo když ji tají (absence fotek z profilu - pak na ruce může neplánovaně přistát masivni hrouda železa). Konkrétně Omega "umi" obojí... na jednu stranu pohodové klasické moony nebo Seamaster 300 Master, na druhou stranu šok z nových Planet Ocean (nejlíp chrono nebo GMT) :)

×
×
 • Create New...