Jump to content

rimidalvlark

Member_50
 • Content Count

  251
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About rimidalvlark

 • Rank
  Kandidát závislosti
 • Birthday 05/13/1968

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  U sebe na domečku s mojí ženou Kačenkou poblíž Opavy.
 • Fanoušek značky
  Seiko, Citizen, Prim, Fortis, i staré Zodiac, Oris také.

Recent Profile Visitors

2,486 profile views
 1. Gumová černota jim také sluší. A to pouzdro je fakt na každou ruku....Čekají na nového majitele. Tak zkuste něco nabídnout. Díky. Lad.
 2. Fakt moc velké čínky. Těžko se mi schovávají pod rukavice na mašinu. Rád bych vyměnil za Oris regulátor, Fortis cirkulárky, marsy, chrona, i Rado bych unosil, nebo více levnějšich kousků. Nevím....... chronocovid je hnusná mutace. Pište, nabízejte, odepíšu všem. Né´´´´ baterkáče. Cena přiblíížně 25 kousků českých, nebo 27, nebo 23 a doplatek, ale i 32 a můj doplatek. No šak se můžem domluvit. Bertíkovi pusinku, když nechce love za vystavení.........
 3. Už jsme si na sebe zvykli, ale zase koukám po něčem jiném. Za týden nepřetržiteho nošeni udělaly -10 sec. Cenu na prodej nechavám a výměna třeba za nějaké seiko arnie plus nějaké moje love k tomu. Pište, nabízejte.
 4. Hodinky pár dnů na ruce od zdejšího člena. Nedávám velikost, protože je malá i přes velké pouzdro. A dvacítka pásek je moc úzký na mě. Kvalita zpracování, detaily, výbava, vodotěsnost, přesnost, komplet balení, vyjímečnost, lumi, stav, vše suuuper, ale mozek nespolupracuje s očima. Určitě znáte ten pocit. Z těchto důvodů prodávám, popř. měním za cokoliv co mi moje chronooči zpracují. Cena tak nějak 8tisic tři sta, až 10tisíc dvě stě. Záleží, půjdeli o prodej, nebo o výměnu. Celkový stav 9,5/10- stáří 8/19. Píšte kam chcete, odpovím také kam a komu chci, třeba všem. Doplatek z mé strany při vý
 5. V tuto chvíli provizorně vyřešeno. Děkuji.
 6. Stále mě to drží. Cenu s trochou rozumu respektuji.
 7. Stále aktuální - skoro čtvrt kila titanu. Bral bych Oris, Fortis, Eterna, nebo něco zajimavého. 42 mm a víc. Pár tisíc doplatím. Diiiik za další nabídky. L.
 8. Něco nabídněte. Třeba mi něco padne do oka. Potápky v automatu. Můžu doplatit třeba desítku.....Děkuji.
 9. Určitě jsou tady. Pořád je chci.....
 10. Krabica, karta, stav 98%. Cca -30+ Zbytek fotek a komunikejšn v mejlu či zprávách
 11. Také z nich mám dobrý pocit. nafoceno ,, severo severo západ ,, ,,tri ruky,,
×
×
 • Create New...