Jump to content

Kejml

Members
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Kejml's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

  1. Děkuji za mnoho reakci. Hodinky jsem porovnaval s obrazky přímo na stránce výrobce a nenašel jsem žádný rozdíl. Tak řeším jen ten strojek. Navíc je mi divné, že se výrobce nikde tím strojkem nechlubí. Jak tady výše píše jiný uživatel, asi tam budou dávat něco levnějšího NO NAME. I kdyby to byly nebyly originály, tak stejně by mě zajímalo co tam teda maji za značku toho strojku. Výrobci se mi to nějak nechce posílat, aby mě to nestálo půlku nákupky hodinek :-)..........když nedokazaly poradit hodinářtví, tak jem zkusil vás tady.-)
  2. Koukal jsem se na hodinky a nikde swiss.. neni uvedeno, takže Boss bude používat levne strojky, když nemá důvod se tím chlubit. Normálně bych potom ani nepátral, ale nalomil mě kolega z práce, který si myslí, že to jsou kopie. V obchodě stojí 4500,- já je mám z Ebay(Německo) za 2300,- Ptal jsem se v hodinářství Strnad v Brně a tam mi prvně řekli, že si myslí že by tam měli být právě švýcarkse strojky, ale uvnitř je právě Epson. Zase si říkám, že by se moc nevyplatilo dělat padělky těchto (levných) hodinek, že se spíše padělají ty dražší.
  3. Děkuji za reakce, že je Epson Japonec vím.-) Mechanicke hodinky také plánuji, zatím jsem ve fázi výběru. Mě jde hlavně o to jestli nevíte jakého výrobce strojku tam Hugo Boss dává ? Děkuji :-)
  4. Ahoj, předem se omlouvám za případné špatné vložení dotazu. Jinak poprosím admina o přesunutí nebo smazáni. Koupil jsem na Ebay hodinky Hugo Boss Orange. Neví prosím někdo jaké strojky používá Hugo Boss do svých hodinek? Rád bych zjistil jestli jsem náhodou nekoupil padělek. Dával jsem je k hodináři na zjíštení výrobce strojku a je to Epson Y12 IE. Na internetu jsem našel, že by měli být strojky švýcarské, ale nikde nic 100%. Budu rád za jakýkoli postřeh, radu nebo doporučení kde hledat. Děkuji Kejml
×
×
  • Create New...