Jump to content

Josef43401

Members
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

About Josef43401

 • Rank
  Začátečník
 1. Zdravím všechny.Projížděl jsem internet a narazil jsem na tuto zvláštnost: TUW RUHLA strojek Vostok 2416B za přijatelných 399 Eur . Jo hold nová značka,nová cena. A já se ptám kolik by jsme měli ORIGINÁLŮ ????? http://www.tuw-ruhla.com/uhr/marken/tuw-ruhla/tuw-ruhla-aviator-10543-162614-herren-automatikuhr-sehr-gut-ablesbar/a-88045/
 2. Já říkám,že jsem to rozběhl se standardním zbožím a hodinky jsem měl seštelované max. 30min.Měl jsem na mysli zesilovač (modul,stavebnici) max 300kč a věř tomu,že něco takového existuje Dát podle tebe 387 eček za dva kabely a pak zjistí, že se budeš trápit!?!? Vyfotit a čekat 24 hodin, poštelovat opět vyfotit a zase čekat moc zdlouhavé.Pak na to zapomeneš atd??..
 3. Zdrvím všechny.Protože marodím (angína) tak mám chvíli si hrát.Mé Amphibie se prostě rozjeli do +33s. Na začátku ledna měli cca+15. Tak jsem hledal program do mobilu.Hairspring se nerozjel,Watch Accuracy (český) je divný nelíbil se,Tickoprint a WildSpectra Mobile Pro se rozjeli chvilkově cca 5s.Ve všech programech je problém v mikrofonu. Tuto cestu jsem zavrhl a hledal dál. Našel jsem program nejen pro Vistu https://tg.ciovil.li/ . Nainstaloval a zase s mikrofonem byl problém. Ve Viste citlivost mikrofonu dát na maximum foto.Druhé foto: úprava mikrofonu. Třetí foto: měření tepu.Čtvrté foto: diagram,pacient je zdráv.Vím ,že někdo z Vás ba si pohrál déle,ale mít za dva dny +1.min Nebo za 12 dní +1.min.Prosím kdo má odkaz na citlivý mikrofon za malý peníz,ať zanechá odkaz.Protože tam je zakopaný pes.Doufám ,že jsem tu káru posunul dál!
 4. Dobrý den, hlásím se do klubu
×
×
 • Create New...