Jump to content

Patrik S

Members
 • Posts

  25
 • Joined

About Patrik S

 • Birthday 07/17/1993

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  Seiko, MeisterSinger, Oris

Recent Profile Visitors

1,236 profile views

Patrik S's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

 1. Tenhle cifr je fakt skvělej
 2. Patrik S

  Černé potápky

  Ahoj, Mám černá monstra poslední generace, ref. SRPD29K1. Kompletní balení, stav téměř nových (pouze vlásečnice na dýnku) P.
 3. Podle pouzdra něco od Werenbach. Podle výrobce mají dial udělaný z raketového aluminia ze Soyuzu.
 4. Zdravím všechny, koupím ocelový kit (nejlépe generaci 3) na "CasiOaky" GA2100 ve slušném stavu. Napadlo mě zkusit to napřed zde, předtím, než začnu prohledávat amazon apod. Díky
 5. Skvělý bezproblémový obchod. Rychlost, balení, vše přesně, jak má být
 6. Zdravím vespolek, aktuálně sháním něco levnějšího s tritiem, nebo alespoň skvělou lumi na hraní do přírody. Preferuji quartz a nějakou nositelnou velikost (žádné Vin Diesely) Uvítám jakékoli návrhy, nebo třeba i nabídky k prodeji, nebo k výměně. Díky
 7. Vstřícnost, pohodová domluva, rychlost. Přesně tak to má vypadat. Děkuji
 8. Tady jedna starší. Tipnul bych to na kalkulačky od Casia...nejspíš CA53W...hodinky za 500,- ale dle mého mu sednou jako prdel na hrnec Roger Waters s největší pravděpodobností suby.
 9. Takže strojky od Hamiltonu budou kvalitnější, než klasická ETA? Právě mám v merku první pořádnější automaty a rozhoduji se mezi Limitkou od Wengeru s klasickou Etou 2824-2 a Hamiltony khaki king (tam je tuším H-40 daydate)
 10. Jak je na tom na 39 ocelový tah? Aby mi neoholil celý zápěstí, z toho mám docela strach. Musel bych investovat do kůže, nebo nato.
 11. Zmenšit i ten jejich model Ocean one Vintage s klenutým safírem, tak není moc, co řešit. Za ty prachy.
 12. https://booksatdawn.files.wordpress.com/2016/02/pierce-brown-2.jpg?w=630&h=840 Spisovatel Pierce Brown..dokáže někdo identifikovat jeho hodinky?
 13. https://booksatdawn.files.wordpress.com/2016/02/pierce-brown-2.jpg?w=630&h=840 Spisovatel Pierce Brown...jeho hodinky se mi stále nedaří identifikovat. Poradí někdo?
×
×
 • Create New...