Jump to content

Patrik S

Members
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

About Patrik S

 • Rank
  Začátečník
 • Birthday 07/17/1993

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  Seiko, MeisterSinger, Oris

Recent Profile Visitors

905 profile views
 1. Vstřícnost, pohodová domluva, rychlost. Přesně tak to má vypadat. Děkuji
 2. Tady jedna starší. Tipnul bych to na kalkulačky od Casia...nejspíš CA53W...hodinky za 500,- ale dle mého mu sednou jako prdel na hrnec Roger Waters s největší pravděpodobností suby.
 3. Takže strojky od Hamiltonu budou kvalitnější, než klasická ETA? Právě mám v merku první pořádnější automaty a rozhoduji se mezi Limitkou od Wengeru s klasickou Etou 2824-2 a Hamiltony khaki king (tam je tuším H-40 daydate)
 4. Krásně popsáno, nádherné fotky. Smekám svůj imaginární klobouk a naprosto souhlasím doslova se vším, co zde bylo řečeno. I já jsem si je právě na Nooskiho doporučení, zakoupil jako vstup do světa automatických hodinek. Někde se začít musí, říkal jsem si, a tato první akvizice se více, než vyplatila. Mám je den, co den na ruce už nějaký ten měsíc a zatím na sobě nepozoruji ani sebemenší nutkání koupit něco nového. (Heh ) Svou velikostí jsou to skvělé každodenní hodinky vhodné jak do práce, tak do kina, či divadla. Nikde neudělají ostudu a při každém pohledu na ně Vás znovu a znovu překvapí svým vzhledem. Plechový tah odpovídá ceně, nicméně je přijatelný, hodinkám sedí a po mé zkušenosti zatáhne sem tam za nějaký ten chloupek. Nic závažného to však není Přesto jsem se včera rozhodl dokoupit k nim hnědý RIOS řemínek pro větší comfort na zápěstí, tak jsem zvědavý, na výsledek, až je zkompletuji. Pokud uvažujete o vstupu do vod automatických hodinek, těžko byste hledali lepší start, než tyhle pětky. Spolehlivý a nenáročný In-house za hubičku
 5. Jak je na tom na 39 ocelový tah? Aby mi neoholil celý zápěstí, z toho mám docela strach. Musel bych investovat do kůže, nebo nato.
 6. Zmenšit i ten jejich model Ocean one Vintage s klenutým safírem, tak není moc, co řešit. Za ty prachy.
 7. https://booksatdawn.files.wordpress.com/2016/02/pierce-brown-2.jpg?w=630&h=840 Spisovatel Pierce Brown..dokáže někdo identifikovat jeho hodinky?
 8. https://booksatdawn.files.wordpress.com/2016/02/pierce-brown-2.jpg?w=630&h=840 Spisovatel Pierce Brown...jeho hodinky se mi stále nedaří identifikovat. Poradí někdo?
 9. Zdravím. celkem nedávno jsem se stal majitelem hodinek Prim elegant s kalibrem 68. Během své několikadenní dovolené jsem si zamiloval jejich nošení a tímto bych se rád zeptal znalců, zda mate nějaké zkušenosti s každodenním nošením (hlavně co se týče práce) Jsou hodinky pro takovéto nošení vhodné, nebo byste raději doporučovali koupit k nim ještě něco jiného? Za všechny rady I doporučení budu velmi vděčný.
 10. Zdravím. pokud hodinky někdo má a rád by se jich zbavil, do 4 tisíc je vezmu.
×
×
 • Create New...