Jump to content

biknik

Member_50
 • Content Count

  240
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About biknik

 • Rank
  Kandidát závislosti

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Vodňany

Recent Profile Visitors

984 profile views
 1. biknik

  Pendlovky

  Mám na chalupě (co mám nově) tyhle pendlovky. Vypadají docela nově. Ale nevím.. Věděl by někdo něco bližšího? Zezadu nic není - štítek nebo tak.
 2. Protože jsem z časových důvodů přidělal po koupi jen jeden a od té doby jsem se nerozhodl jestli budu používat oba blatníky a nebo žádný. A taky mám pidi bonbón auto a sundavám přední kolo, když ji vezu a ten přední by překážel. Zatím jsem nebyl předním kolem nějak víc ohozen tak nechávám jak je.
 3. Koukám, že je jsou tady koloběžky. Já mám asi rok Trexx-e a jsem fakt moc spokojenej. Od té doby kolo docela zahálí. Ujedu na ní při stejné námaze přibližně stejnou vzdálenost jako na kole, akorát trochu pomaleji. Do kopce se jí moc nechce, ale jak se to srovná tak frčí skoro sama. A z kopečka fajn zážitek. Měl jsem možnost si tenhle typ vyzkoušet od kámošky a sedla tak jsem ji pak pořídil.
 4. Vše fajn. Dík za obchod.
 5. Kayfun - 2100,- MarkBugs Gem - 1400,- Kanger K1 - 950,- Včetně dopravy.
 6. Nabízím SvoëMesto Kayfun 5 + PEI Kit + Mtl Kit PEI Kit používán, vlasovky - na jednom místě nahoře pod čepicí ťuknutý kov. Kovový tubus nevyužíván - jak zánovní, zbytek taky. Třetí MtL vložka v atíku. Shrnuto Kayfun v pěkném stavu a k tomu opoužívaný PEI Kit. Běžné ceny 2900,- Kayfun, 780,- PEI Kit, 300,- Mtl Kit Moje cena: 2300,- včetně pošty komplet. Mark Bugs GEM Light Mini Jeden průhledný tank nádržky napraskaný, ale neprolíná, druhý náhradní nový. 1500,- Včetně pošty (nový 2699,-) Kanger K1 Výborná DNA 75, dřevo, lehký, příjemný do ruky, ale bohužel po pádu. Dřevo podélně prasklo, slepeno Herkulesem. A nějaká odřenina viz. foto. Drží to dobře (šlo by ještě zabrousit). Funkčně naprosto v pořádku, ale už ho moc nepoužívám, protože se bojim že mi zas vypadne z ruky. 1050,- s poštou doporůčo. Hodnocení tu mám ok.
 7. Novinka. První hulící hodinky. https://www.smokstore.com/Uwell-Amulet-Pod-System-370mAh-2ML
 8. Nakonec to dopadlo krapet jinak, ale jsem spokojenej.
 9. Jedu většinou 2 mg a někdy 6 mg. Na ty 2 mg si to ředím nulou. A ještě dávám 6 mg přítelkyně synovi. Kuřáci cigaret většinou neslyší na zdraví, ale peníze. Tak jim říkám, že mám spotřebu cca 2-3 Kč denně v liquidu. Což je fakt. O tom, že člověk může i propadnout kouzlu HW raději pomlčuji.
×
×
 • Create New...