Jump to content

DaveSty

Member_50
 • Content Count

  92
 • Joined

 • Last visited

About DaveSty

 • Rank
  Pokročilejší začátečník

Profile Information

 • Fanoušek značky
  Seiko, Orient, Casio

Recent Profile Visitors

892 profile views
 1. Jsou nádherné, gratuluji. Já dnes jednu z cest. Nic jiného už nenosím..
 2. Ahoj, nevíte prosím o někom, kdo by zvládl dát do kupy staré kukačky? Je to předmět z dědictví, tudíž je sentimentální hodnota vysoká. Ideálně Ústecký kraj, případně Praha.
 3. No a když už se ti koníci líbí, tyhle z inzerce vyzkoušet nechceš? Nevím, jakou to má strojovnu a zlaté indexy se asi taky nemusí líbit každému. Ale za ty prachy aspoň na lítačku... Tady více fotek a informací: https://www.watchprosite.com/horological-meandering/retro-rado/17.874498.5960078/ ...ale četl jsem hesalit sklíčko? Jinak u BB36 mi nějak vždycky vadila ta trochu "obtloustlá" luneta.
 4. Cenu "vlajkových lodí" pixelu jsem si nikdy obhájit nedokázal. Ale co začali s těmi nižšími řadami a upravili cenu, líbí se mi to víc a víc. Pixel 5 bych si za 20 tis taky pořád nekoupil, ale když 4a 5G má stejný procesor jako 5, ramky že to na 2 roky taky vydží a OLED display jako má Samsung radši ho vezmu za 13 tis namísto Samsungu S20 FE.
 5. Parádní povídaní na dobrou noc. Skvělý a díky!
 6. UP - asi poslední sleva na 25 000 Kč a zůstanou tu až do léta. Paradoxně jim to hodně sluší na řemenu (není součástí prodeje).
 7. Prodával jsem spoustu řemenů...rychlá komunikace a obchod na jedničku. Ještě jednou díky
 8. To mě také vyděsilo, ale u 4a a 4a 5G nic takového zatím není zaznamenáno...nebo?
 9. https://www.svetandroida.cz/google-store-pixel-5-nemecko-jak-usetrit/ tady právě píší, že google ruší i objednávky přes mailboxde apod. Není tu někdo s Německou adresou? S těmi sluchátky také nemám co řešit a bral bych ho hned. Akci jsem tam právě viděl i na 5 ale ta už proběhla, na 4a nevím a myslím, že jestli ano, tak už to také proběhlo.
 10. Ahoj všem, dost silně přemýšlím o Pixel 4a 5G. Staričký iPhone 7 32GB už musím 2x za den dobíjet a pamět také nestačí. O 5G mi vůbec nejde, ale širokoúhlý objektiv bych ocenil. Nevíte ale prosím někdo, jako je to s objednáním z německého Google Store? Za sluchátka Bose QC 35 II, které k němu Google dává, bych byl také moc vděčný, ale nevím jestli by to prošlo a jak by to šlo udělat. A jestli už někdo 4a nebo 4a 5G máte, jak s ním jste spokojení?
 11. UP - 26 000 Kč, řemeny jsou pryč Mé reference zde:
 12. S tím se ztotožňuji a od té doby co mám tyhle, chci si nechat jen je a Seika Sarby...jen abys věděl, co jsi způsobil Máš je skvělé!
×
×
 • Create New...