Jump to content

Radius

Member_50
 • Posts

  1,604
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Radius

 1. Prodám novou (nepoužitou - ve fóliích) trnovou sponu Breitling 20mm, leštěný povrch. Zakoupena před týdnem u Dušáka. Cena 1400,- vč. zásilkovny.
 2. Prodám novou (nepoužitou - ve fóliích) trnovou sponu Breitling 20mm, leštěný povrch. Zakoupena před týdnem u Dušáka. Cena 1400,- vč. zásilkovny.
 3. Neskutečná arogance hradu, ta kancelář a Ovčáček, tvl... bliju. Ještě tam strčí tu jeho Andulu, jako rukojmí, aby se schovali. Nikdo z nich nepáčí diagnózu. Ale je třeba vědět co bude. Jsem fakt nasranej a to mi je česká politika už roky u prdele a mám k ní odpor.
 4. Nojotvl, jen ty zrzavý vlasy a je to on! Vše ostatní sedí
 5. No, já tohle taky moc nechápu. Z toho bodu co se ztratila je les na všechny strany 5-7km, všude rojnice - ale kurva tři vrtulníky s termo a 48h... a najde jí hajnej tvl. Ale hlavně že žije.
 6. Že našli tu osmiletou holku živou a zdravou po dvou nocích v mrazivém lese... uff.
 7. Dobírám si Vás, samozřejmě to byla klika z prdele a už v tom 1/2019 a za pár let se bude mluvit o tom, jak v 10/2021 ještě šlo docela lehce koupit rolby. Tahle mánie u této značky nikdy neskončí. Žádný krize to zatím nezlomily, naopak posílily.
 8. Jsem asi jeden z miliardy. Šel jsem k Bechyněmu na Vencl, jako člověk, který tam nikdy nic nekoupil a nikdy tam nebyl. Chtěl jsem zkusit černý ocelový suby. On říkal že je mají , ale pro někoho, nicméně mi je dal na ruku. Já řekl, že je chci a oni, že mi dají druhý den vědět. Druhý den mi volali, že mám přijít. Přišel jsem a koupil si suby. Bylo to teda v lednu 2019. To je můj jediný příběh s Rolex. Tak já nevím, co děláte špatně?
 9. No ta Mazda je ještě bez filtru. Neděs mě, já myslel, že když je to atmo benzin 2.5 v manuálu, že to má strejc na věky...
 10. Ta cena za ocelový tah / mesh je dnes u AD 20-25k? Já se ptal u AD naposledy asi před deseti lety na Avengery a bylo to něco pod 20k...
 11. Já se v těch japkách vůbec neorientuju, na 99% je to CX-5, ale když koukám na CZ konfigurátor, tak tam je v nabídce jen 2.0 benzin. 2.5 nikde nevidím, ale vím o dalším člověku, který ji u Příbramského dealera kupoval měsíc zpět. Konstrukce bude určo stará. Jedna z posledních atmo, ohroženej druh...
 12. JoyStick: Můj strýc teď kupoval novou Mazdu SUV - benzinovej čtyřválec 2.5 atmosféra. Vůbec jsem nevěděl, že takhle ještě atmosféry existujou.
 13. Je tady někdo, komu se líbí Léa Seydoux?
 14. Co to ty dementi udělali na D4 u Voznice? Dělali tam novej asfalt už od exitu na Kytín a na konci mostu u Voznice směr Příbram je asi 5cm schod! Takže tam, kde se dalo jet normálně kilo a projela se pravotočivá zatáčka na pohodu na starym asfaltu udělali dementi schod, že letíte vzduchem. Udělali tam kvůli tomu osmdesátku a i v osmdesátce prohoupne auto jako kráva a to v pravém i levém pruhu! Nemůžu tomu uvěřit!!!
 15. Kolik mají ty Divery na tahu gramů kluci?
 16. Souhlas. Zatím to vypadá na HIRSCH Heavy Calf, a ještě koukám na tento z odkazu: https://www.watch-band-center.com/watchstrap-p41209h2649s2595-Meyhofer-EASY-CLICK-.html Ten červený stitching by šel pěkně k vteřinovce (černý ciferník). Máte někdo zkušenost s řemenem Meyhofer? Děkuji
 17. Teď nerozumím, myslíš ten Antibes z odkazu? To vycpání? Takhle vypolstrovanej je i Hirsch Heavy Calf a přišel mi docela s Avengerama pěknej?
 18. Micey: díky, to wbc by mohlo být průchodný https://www.watch-band-center.com/watchstrap-p41209h2649s2595-Meyhofer-EASY-CLICK-.html Ondazz: Ano, souhlas, nafocený to mají pěkně a pak přijde úzká (nevypolstrovaná) srágora. Pokud by nabídka u Breitlingu byla nějaká, ale v tomto rozměru a síle je na Avenger z kůží jen aligátor (15k za řemen nedám) nebo napa s bílým prošitím. Nic víc. Kdyby měl Breitling nabídku jako kolem roku 2000, kdy jsi si vybíral z deseti barev žraloka, deseti pštrosů, deseti aligátorů a deseti napa, pak bych si asi vybral. Nato, military ani gumu nechci. Ty strapy z odkazu jsou hustý, ale spíše na Panerai, tohle bych zas na Avengery nedal.
 19. Ahoj, sháním nějaký pěkný řemen na Breiling Avenger v rozměru 22-20 na trnovou sponu. Potřeboval bych tip, kde koupit, kam se podívat. Chci něco exotickýho, tlustou kůži, prošití pouze po stranách v linii (jako originál Breitling) může být i struktura. Chci aby to bylo v ČR, nebo nějak rychle řešitelné třeba do 14 dní, ne čekat měsíc na něco z venku a ještě řešit clo. Originál nabídka Breitling mě nikterak neoslovuje. Samozřejmě český běžně objevitelný web jako hodinky365, strapshop a koscom mám prošlý. Vychází mi zatím nejlépe HIRSCH Heavy Calf na rychloupínací stěžejky, ale chtěl bych asi něco extravagantnějšího. Třeba žraloka apod., toho jsem bohužel nenašel ani v té "tloušťce a masivnosti" jako je ten HIRSCH. Nemáte nějaký tip? Díky moc!
 20. Koupil bych nějaký řemen na Avengery v rozměru 22-20 na trnovou sponu, ideálně něco exotickýho, buď nový, nebo top stav. Děkuji
 21. Já měl toho Craiga za pitomce, že se už od Skyfallu kroutí dalším a dalším dílům a tváří se že ho to hrozně obtěžuje a když vidím, kam to doputovalo, tak jsem se mu přestal divit. Nechci soudit, neviděl jsem ještě tu poslední bondovku, ale byl pro mě nejlepším hercem této role a Casino je pro mě top všech Bondů, pak mi přijde že už to byla sestupná tendence a už ten minulý byl opruz...
×
×
 • Create New...