Jump to content

Radius

Member_50
 • Posts

  1,646
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Radius

 1. Krásná fotka. Tady je vidět ta čitelnost a přehlednost. Ty 44 jsou prostě nejhezčí superoceany, héliák už to má, ale zároveň se to dá ještě nosit. Krásný.
 2. Tvl ty policejní BMW, to si dělaj prdel ne? To si nedovolí ani Norsko tvl a tady budou takhle drahý BMW. V týhle době totálně rozesranýho rozpočtu těma vládníma bojovníkama s covidem. Daňovej poplatník zaplatí tvl. Některý služebny ještě dnes píšou na psacích strojích z osmdesátých let. Bliju. Národní automobilka Škoda, která by měla postavit za smysluplnou cenu pro tyto účely Ochcávky RS a o ničem jinym by se nemělo tady a v současné době (vláda) přemýšlet bude žebrat stát o podílení se na výpadku výroby, jako zcela soukromej subjekt tvl. Ukrajina 2 tvl. Fakt. Je mi jasný za co se asi vysoutěžily. Byl jsem u toho, když se dělaly horský kola pro pražský měšťáky a jedno vyšlo asi jako harlej tvl.
 3. A je to ta kufrová? Ta se mi líbí nejvíc.
 4. To má i trojka plovoucí kotouče jo? Tak to je mazec. Kolik to má PS?
 5. Dovedu to pochopit snad jedině jestli ten kluk má doživotí formou domácího vězení. Takový veteše, bordelu všude, takový práce, takovejch dní a přitom vlastně naprosto úplně k hovnu.
 6. Takže to nebude tenhle třetí prosinec...
 7. Dnes jsem si zapomnel vzit hodinky, tak to ted na gauci u Bonda dohanim...
 8. Já ani nebyl nasranej, jak se to vysypalo, v hlavě mi seplo, že akce je už jen dvě hodiny, je třeba jednat. Na pláč je čas po zavíračce. Ale než shánět někoho, kdo to zasklí, vézt to někam, a ještě to dál řešit, tak jsem jel rovonou pro jiný. Ale jak píše Lamiczka, náklady 8.4 + benzin + asi 6h času. No a když na to zrcadlo teď v koupelně koukám, tak se mi teda zase tak moc jako nelíbí...
 9. Jasně, myslel jsem "neobyčejné" ocelové suby date s černym cifrem
 10. Zrcadlo do koupelny stojí v Lutzu 6600,-. Čekám na slevu - z principu. Po mnoha měsících přichází sleva na 4200,-. Vyrážím do Lutzu. Tam i zpět celkem 80Km. Vezu ho v malém autě, protože ve velkém nemám skládací sedadla. Ježek v kleci - dleší hrana má asi metr sedmdesát, ale já to dám. Přijedu domů, vynesu zrcadlo do horní koupelny a tam si ho podložím na rám molitanama abych ho neodřel. Vyndavám mamuta a dávám ho do pistole. Pistole s mamutem mi padá doprostřed zrcadla. Zrcadlo na sračky. Akce trvá ještě 2h do zavíračky. Rychle nakládám rám se střepy do auta, abych to cestou vyhodil a vyrážím do Lutzu. Tam i zpět celkem 80Km. Kupuju další zrcadlo za 4200,- a nakládám ho do malého auta, protože ve velkém nemám skládací sedadla. Ježek v kleci, ale já mám knowhow. Jedu domů a pak už je vše v pořádku.
 11. Nechat přešívat goodyear podrážku tady vlastně nemá smysl, když se seženou Berwick, Loake, Church, Tod´s, Barker, Magnanni apod. v outletech v ČR i za trojku - vždy jsem sehnal a mám vel. 41/42, které jsou z těch prodávanějších. Minulý týden jsem třeba viděl rámovky s goodyear v Drážďanech v designer outletu za v přepočtu od 2300,- Kč. Gumová podrážka je samozřejmě na běžné nošení nejlepší. To že si tu navzájem nalháváme, jak celokožená je vlastně nejpohodlnější a vydrží, to jsou jenom takový džentlmenský kecy. Loake se mi třeba drolila jak když je to z kartonu i na suchu a tím jsem u prvních Loake s touto značku navždy skončil, mimo to, že byla strašně nepohodlná. Rámovky s celokoženou podrážkou jsou prostě stylový kancl boty, rozhodně se to nedá nosit běžně v zimních plýskanicích - jde to hned do kopru. V lepších obuvích sice budou tvrdit, jak mají na koženou podrážku tinkturu, ale to jsou jen vyhozené peníze. A s tou pohodlností, měl jsem už dost rámovek od různých značek a v žádných bych teda nechtěl chodit celej den po městě. Vždy byly pohodlnější lepený Lloydy, nebo Blažky s boloňskou podrážkou. Rámovka je stylovka do kanceláře a nebo tady na wristshoty. Už jen to sebemrskačství prošlapávání.
 12. Tyve ten je tak sladkej, jak dort od Hájka.
 13. Tak si kup klasický Oris Aquis s 2824-2 alias SW200, dáš za ně půlku a dost pravděpodobně budou přesnější. Osobně teda taky vůbec nevnímám tu jumping second jako něco, co by mi vadilo.
 14. Včera WEMPE nabouchaný výlohy na Vánoce, dokonce i Paneraičat tam měl snad patnáct, no a pak socializmus - výloha Rolex - nahoře roztažený troje dětský 36 bicolory a ve spodní části vůbec nic, vypadalo to opravdu strašně vzhledem k těm ostatním výlohám, trapně. Měli by si tu výlohu předělat na jinou značku a tuhle zbytkovou trapnost, kterou nikdo nechce hodit do nějakýho šuplíku, aby jim to nekazilo dojem z pěknýho krámu. Smutný. Samozřejmě další hodinář na náměstí taky jen čtvery bicolor dětský, ale měl to alespoň v malém okénku, tak to nevypadalo tak příšerně. Tomu říkám budování prestiže značko s koruknou...
 15. Vůbec nevím, že na něco dávali PVD tah, vždy si to zjednodušili gumou nebo hadrem.
 16. Normálně bych je odnesl do Koscomu, položil je na pult a hned bych utekl a pak jim poslal mail a svedl to na pani.
 17. Díky, nechal jsem to nakonec na tahu.
 18. Bylo nebylo. Jednou jsem takhle stál v Sušici na návštěvě u jedné paní na slepém chodníku, vedoucímu k transformátoru, na sídlišti, kde tak stávají auta (víte, jak to na sídlištích je s parkováním) a nějaký důchodec z okna mě udal. Přijeli sloužiči a chrániči a pán mi říká "ukažte mi dokaldy a sehrajeme takový divadlo, vyndejte dvě stovky, jako že mi je předáváte, ať je to vidět hlavně směrem k tomu paneláku, pak si je zase nenápadně strčte do kapsy a někam to přeparkujte". Čuměl jsem jak puk. Sehráli jsme divadlo a bylo. Takže Sušický sloužiči a chrániči klobouček. V tom paneláku se hejbaly všechny záclony až do devátýho patra
 19. Když jsem to před pár dny viděl, tak jsem podle kol nepochyboval, že je to ono. Jo vlastně a RZ: OLD-TIMES to utvrdila.
 20. A teď z druhého pohledu. Mám dva sousedy naproti přes silnici, kteří mají každý 5-8 koček. Mám letos dodělanou zahradu a dvě malinký děti. Od léta je všude na naší zahradě denně nasráno a nachcáno od koček - v trávě, na terase, v děském hřišti všude, na zaplachtovaném pískovišti, v zaplachtovaný sekačce, zahradním nářadí, prostě úplně všude kočičí sračky. Dělají to už jen přes noc, ale poctivě všude. Dětské prvky, zahradní nábytek a vlastně vše musíme neustále zakrývat plachtama a druhý den odrývat a stále dokola. Sám zvířata nemám a cizí kočky mě neustále obtěžují na mém pozemku. V reálu to vypadá tak, že kdykoli otevřeme terasu, musím já nebo žena vyjít jako první a sbíráme sračky z koček do pytlíku a když projdeme celou zahradu, můžeme teprve vypustit děti. Před třemi týdny jsem dodělal poslední kus zahrady a je tam zasetá tráva, každou noc jsou tam vyhrabaný díry od koček co tam chodí srát. Soused vedle, který má malé děti už po dlouhých měsících tohoto utrpení byl naproti majitelům říci, že jak uvidí jejich kočku na svém pozemku, tak jí prostě vodstřelí. Samozřejmě tomu předcházelo nízké pletivové oplocení všech inkriminovaných míst na pozemku což mu nepomolo. Já sám jsem zprvu nosil jejich kočky přes ulici zpět na pozemek majitelů, udělal jsem to asi 100x, pak jsem je začal brát vodou hadicí a párkrát žena hodila pantofli, což pomohlo jen k tomu, že k nám nechodí přes den. Já osobně bych zvířeti neublížil, ale jak toto řešit? Od každého slyším jen rádoby vtipnou radu "kup si psa". Vůbec neřeším o zdech plotu, které jsou všude zasrané od bláta, jak to sem přelejzají... Nevím jak toto řešit. Jen trpíme na vlastním pozemku kvůli cizím zvířatům a nejvíc mě to sere kvůli těm dětem.
 21. Prej Spotted In The Wild tvl, borec to má dole přes svetr a tváří se jak modelka na toho fotografa a tři osvětlovače
×
×
 • Create New...