Jump to content

sodekcz

Member_50
 • Content Count

  600
 • Joined

 • Last visited

About sodekcz

 • Rank
  Závislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  Wenger, Citizen, Victorinox

Recent Profile Visitors

1,087 profile views
 1. @Datel no moment, a co středa? @ten blbej taky by mě rozhodilo, kdyby mi den dvakrát přeskočil na jeden a ten samý. To bych řekl, že není úplně v pořádku.
 2. @darcerap když vlezu do chodby, tak mi ve dne šajní třeba i mé Wengery a krásně do modra Citizenky. Ale je fakt, že z bottlecapů mi tak nějak celkově spadla brada (za ty prachy). Na druhé straně ta "rozháranost" strojku...
 3. Nojo no, vytuněnej hacking
 4. Ty dvojplošníky jak letí synchro, kurňa jak oni synchronizují ty vrtule???
 5. sodekcz

  XIIVI

  Tos oprášil ten předchozí projekt?
 6. V principu nejlepší je vždy to, co tady kluci píšou. Pokud si nejsi jistý, v jaké fázi zrovna hodinky jsou, tak je nejlepší nejdřív seřizovat v poloze pro čas. Začneš točit ručičkami a uvidíš, kdy ti přeběhnou přes půlnoc (kdy poskočí datum a případně den). Pak nastavíš nějaký vhodný čas mimo kritické rozmezí a můžeš dělat se dnem/datem co dál potřebuješ.
 7. sodekcz

  Citizen

  Zkusils pohledat tady, podle dýnka : https://www.citizenwatch-global.com/support/guide/manual.html ??
 8. @JoyStick jak to je stím nedotažením? Čistě hypoteticky - např. u ETY s klasickou rezervou kolem 38hod. - hodinky trvale nebo aspoň dlouhodobě krmené ve winderu nemusí každý den udělat maximum svých otáček. Mělo by stačit nakroutit tolik, aby dokrmovaly a neztrácely. Resp. by mohlo stačit ve winderu po vložení dokrmit na maximum a pak v podstatě řekněme udržovat jen s mírným přetahem. To znamená, měla by být nějaká programová variabilita. Ale je to jen má osobní hypotéza. Co myslíte, nebo jaké máte praktické zkušenosti?
 9. @OLine to je skoro jako v ponorce, ta torpéda nad tebou
 10. @Pepino777 hrdého majitele černých máš na první stránce
 11. Však je nekoupil. Nebo jsem mimo?
 12. @Otzi díky, tak to je bezva. Já jsem měl kdysi v merku bálá XLka, pak jsem je viděl někde v "NDR na Rujáně" za výlohou a přišlo mi to právě spíš takové do krémova. V každém případě ať dělají radost!
 13. @Otzi ta bílá je bílá, nebo spíš krémová ke slonové kosti?
 14. sodekcz

  Timex Expedition

  Tyhle někdo pamatujete? Originál řemen byl super, bohužel jsem ho tenkrát unosil až k jeho rozpadu... Indiglo mi nějak neindigluje, tak nevím, jestli dochází šťáva, nebo jestli je kaput. Ale jdou a docela přesně. Lecjaké značkovky by jim mohly závidět.
×
×
 • Create New...