Jump to content

sodekcz

Member_50
 • Content Count

  554
 • Joined

 • Last visited

About sodekcz

 • Rank
  Závislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  Wenger, Citizen, Victorinox, SEIKO

Recent Profile Visitors

984 profile views
 1. Ty kokos, vrátilo se mi léto 1985 Při sestupu jsme s kolegou ve staré Makarske zapadli do první chalupy, kde nabízeli crno vino a ke džbánu vina vysáli dva džbány vody. Tenkrát o byla první pomoc v posledním okamžiku.
 2. Já se vlastně hrozně stydím, že neumím využít výpočetní výkon téhle lunety
 3. @Daemonultimate točí se volně.
 4. Mně přijdou ta barevná ouška jako něco, co jsem chtěl nakonec potlačit. Po delším uvažovaní jsem dospěl ke kombinaci titan, radio, ciferník ne černý. Ocel byla původně ve výběru včetně varianty kov do černa s oranžovými oušky (z hlavy nevím označení, ale tahle varianta mě vzala jako první, pak jsem prošel kus téhle řady ). Ocel má trošku jinou modrou. Ale jestli to moc neřešíš, chybu neuděláš ani s ocelí a něco ušetříš.
 5. @baza není se čemu divit, když se i na těch dražších hodinkách každý snaží ušetřit a často kvůli lepším slevám nakupuje v zahraničí?
 6. To jsou ony. Pro srovnání stejný model jako má petr_s, cifr do modra
 7. Směšná možná ne, ale podle těch fotek to už skoro nesedí. Resp. je to tak na hranici, kdy stěžejky přelízají přes ruku. Musel by zkoušet a mít co nejmenší L to L.
 8. @ivori2003 včera jsem odpoledne nechal za oknem dvoje Citizenky. Počasí u nás bylo taktak, chvilku sluníčko se střídalo s mráčky. Cca kolem 18:00 jsem je dal někam do knihovny. Potom kolem 22:30, ne že by úplně svítily, ale čas se odečíst dal. (jsme ve vláknu Promaster, tak jedny z nich byly Promastery.)
 9. Většinou se ti tady snaží nahodit něco, co má aspoň trošku blízko k hodinařině (ptáš se na přiměřeně kvalitní). Klidně mrkni třeba na Citizenky. Nebo si udělej nějaký rychlý průřez značkami, co ti tady ukázali, vyber pár kousků a znovu poptej, které z nich by bylo rozumné vylosovat.
 10. @Harry01 na arrowsech mě mrzí jedna věc - nemůžu je najít v titanu
 11. @nickolas to je dost že deš táto. Chrousti už budou pomalu studený.
×
×
 • Create New...