Jump to content

Vasik

Member_50
 • Content Count

  82
 • Joined

 • Last visited

About Vasik

 • Rank
  Pokročilejší začátečník

Contact Methods

 • ICQ
  204-672-634

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha
 • Fanoušek značky
  Tag Heuer, Omega

Recent Profile Visitors

537 profile views
 1. Je to přesně tak, pak se tu píše. Okamžitá komunikace, žádné zbytečné natahování obchodu, za 4 hodiny od první komunikace byly zboží na cestě. Zboží zabaleno, že by vydrželo vyhození z letadla. Naprostá spokojenost, velmi doporučuji.
 2. Přesně podle dohody, navíc mu patří velký dík, že mi počkal 3 týdny, než seženu prachy. A taky jeden z mála, se kterým se dá dobře mluvit, což zdaleka není pravidlo. :-)
 3. Já je ještě pořád mám a přesnost byla super když jsem je nosil, už si to přesně nepamatuju, ale bylo to do 5s za den. Rezerva nátahu 80h je díky nižší frekvenci setrvačky 21600bph. Úvaha, že vyšší bph je lepší z hlediska přesnosti není vůbec lichá, právě naopak. Čím vyšší bph, tím lepší přenost (samozřejmě když porovnám vyladěné strojky). Stačí se nad tím jen nepatrně zamyslet. Z toho důvodu se dělají strojky od GS s 36000bph, protože je to z hlediska přenosti prostě lepší. Má to jiné nevýhody z hlediska opotřebení (což je snad taky jasné) a rezervy nátahu (musí být delší péro pro stejnou rezervu nátahu).
 4. už jsem je dával do vlákna co máte právě na ruce, ale myslím, že to tady vadit nebude :-)
 5. SARX055 ? Jak si na tom s přesností? Mně ze začátku dělaly asi 15s den, pak to trochu kleslo..
 6. mám je 8 dní a neměl jsem za tu dobu na ruce nic jiného. Za 5 dní necelá sekunda do plusu, to jde
 7. Vypůjčím si název jednoho videa - Omega Seamaster diver 300 - RLX SUB killer
 8. musím říct, že zatím nejlepší SMP
 9. Neprodal jsem zatím ani jedny, všechny mám doma. Ale pustím alespoň dvoje, ať je základ na něco nové (a doufám že už nic nového potřebovat nebudu, jsem to ale naivní )
 10. Tak jo, už před pár lety se mi začaly líbit hodinky. K 18tinám jsem dostal titanový quartz hodinky Lorus a cejtil jsem se jako král. Léta plynula a já je nosil denně. Pak jsem si koupil přes internet hodinky MVMT za asi 3k a zasejc jsem se cejtil jako frajer. Po vystřízlivění se mi vlastně přestaly líbit, cejtil jsem, že je to šmejd a po asi půl roce váhání jsem si koupil quartz Certiny. Ty se mi líbily a nosil jsem denně. No a pak se to stalo. Kolega z práce (dnes už bohužel bývalý) mi řekl o tomto fóru. Tak jsem se zaregistroval a byl jsem jeho občasným pozorovatelem. Pak jsem měl od listopadu 2017 jisté zdravotní problémy, které bych nikomu nepřál zažít a byl jsem na nemocenský. První měsíc, druhej měsíc. Rok 2018. Koukal jsem tedy občas na chronomag a najednou se tu objevily v tu dobu mé vysněné Certiny - automaty (DS-1 powermatic 80). Dal jsem si den na rozmyšlenou a napsal jsem prodejci - Jirkovi z Helveti. Druhý den jsem pro ně šel - pro moje první automaty. Neskutečná spokojenost, fešácký hodinky. A od té doby jsem na fórum koukal víc. Co jsem v tu doby nesnášel byly klasický potápky - pepsiny. A asi to všichni znáte... Takže jsem je měl za měsíc objednaný a šel pro ně do Chronoshopu. Byly to Steinhart Ocean GMT 39. Opět velká spokojenost. Ale co dál? Já pořád na nemocenský, hodinkám jsem úplně propadnul.. Začal jsem po půlroce na nemocenský chodit do práce. A pak už to šlo ráz na ráz. Omegy bondovky odsud. Nadšení. Dal jsem je na servis do Pražského hodinářství. Tam je suprově zregulovaly. Ale.. po pár týdnech vystřízlivění - jsou malý (velikost midsize, takže 36mm). A já z toho smutnej. Jak nemám rád Seiko, výjimka potvrzuje pravidlo, a sehnal jsem model určený pouze pro Japonský trh - SARX055. Nadšení, vystřízlivění se nekonalo! Pořád se mi líbí. Ale pořád koukám do prodejního vlákna chronomagu, jestli přeci jen se něco neobjeví. A ono se objevilo - 3 roky vysněné Tag Heuer WV5111. Opět den na rozmyšlenou, napsal jsem prodejci. Šlo to ráz na ráz - druhej den jsem pro ně jel do Brna. A teď jsem víceméně One watch guy. Přesto pořád čumím do prodejního vlákna, sjíždim Chronoshop, Helveti, Koscom. Tak to je můj příběh z tohoto roku. Podtrženo sečteno - jsem v tom letos za 125k Kč. Podtrženo sečteno - jsem v tom letos za 125k Kč.
 11. Taky přidám svou trošku do mlýna. V poslední době se mi hodně líbil film Black Book https://www.csfd.cz/film/222597-cerna-kniha/prehled/ Také mě zaujal film Valkýra https://www.csfd.cz/film/233151-valkyra/prehled/ A do třetice https://www.csfd.cz/film/301200-revenant-zmrtvychvstani/prehled/ Všechny filmy jsou vážné, žádná sranda. První dva na motivy skutečných událostí, třetí podle novely.
×
×
 • Create New...