Jump to content

DarioGraziano

Members
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

About DarioGraziano

 • Rank
  Začátečník

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Pardubice
 • Fanoušek značky
  Prim, Tudor, Tag Heuer

Recent Profile Visitors

83 profile views
 1. Pardon - vložilo se mi to několikrát a nejde to smazat, prosím správce o smazání, omlouvám se a díky.
 2. Formule 1 - ten design mě pořád fascinuje, prostě nádhera
 3. Formule 1 - ten design mě pořád fascinuje, prostě nádhera
 4. Formule 1 - ten design mě pořád fascinuje, prostě nádhera
 5. Ahoj, mám v plánu navštívit Glashutte - málem jsem tam byl, kdyby koronavir nepřekazil. Nicméně vidím, že ses tam chtěl vydat už v roce 2016 - sice Ti tu tehdy nikdo neodpověděl, tak možná jsi průkopníkem:) Chci se tedy zeptat, jestli jsi tam byl, co jsi viděl, co bys doporučil? Díky moc, Tomáš
 6. Tohle je jasná Bible všech Primkařů - takový katalog od aleluja až dodnes. Pro toho kdo se navíc zabývá sbíráním starších Primek, tak opravdu nepostradatelný zdroj informací - Primek je za ty roky spousta typů a variant a tady dohledáte co potřebujete, navíc napsáno člověkem nejpovolanějším, takže za mě doporučuju!
 7. Navštívil jsem Prim obchod na Nekázance a musím říct, že konečně Prim získal reprezentativní showroom, kterým ukazuje sebevědomí, historii a demonstruje odhodlanost být rovným konkurentem známým zahraničním značkám. Dřívější obchody v Pánské pasáží a pak v Kotvě byly takové krčení se v koutku - kdo chtěl, tak je našel, aneb znalci věděli, ale nováčka by to neuchvátilo. Nový showroom umí vzbudit emoce - i když o Primu nic nevíte, tak nejen že se dozvíte a získáte ten správný pocit, že jde o něco významného, že to není jen nějaký přeprodejce čínských hodinek, že je to kus řemeslného kumštu, tradice a národní poklad. Showroom je koncipován zároveň jako muzeum, takže se můžete krok za krokem dozvědět historii značky a přitom si prohlédnout současnou kolekci hodinek. Prostor je opravdu vzdušný a působí velmi elegantním až luxusním dojmem. Palec nahoru. Stejný typ prodejny bych si představoval v Novém Městě nad Metují přímo na historickém náměstí.
 8. Díky za doporučení nasbírat příspěvky a moci prodávat zde - je mnohonásobně lepší prodávat mezi partou stejných nadšenců, než mezi překupníky a lidmi, kteří nemají tušení co nabízíte a taky větší radost na obou stranách, že hodinky skončily v dobrých rukou a jejich příběh pokračuje.
 9. Do Koscomu chodím pravidelně na tzv. "námluvy". Je to takový "supermarket" hodinek, kde můžete většinou nerušeni si prohlédnout kvanta hodinek, které co si budeme povídat často na internetu vypadají nějak, ale realita je realita. Velmi oceňuji tento koncept velkoprostorové prodejny. Na rozdíl od jiných hodinářství, kde vás pouští dovnitř ochranka a okamžitě se na vás sesypou co chcete a takovým pocestným "okukovačům" moc nepřejí. Osobně jsem v Koscomu koupil dvoje mechanické hodinky a nákup byl vždy bez problémů. Často nabízí i prodlouženou záruku a lepší ceny na servisu pokud máte hodinky od nich. V případě že u nich nakoupíte něco dražšího, tak dostanete VIP kartu, kde máte navždy 10% slevu - to je paráda, že se nemusíte nikde doprošovat nějakých slev, tady víte, že ji máte prostě bez řečí. Za mě asi jeden z nejlepších hodinářských obchodů v Praze.
 10. Před dvěma týdny jsem z TOVYSu koupil hodinky Tag Heuer. Jednání s panem Vyskočilem bylo velmi příjemné - nabízel mi, že mi hodinky doveze případně do Prahy. Nakonec jsem jel přímo do Jihlavy. Při koupi dražších hodinek je ochotný otevřít v neděli dopoledne, což je pro všechny pracující opravdu vynikající benefit. Vše mi bylo vysvětleno, tah zkrácen na potřebnou délku, dále jsem dostal doživotní výměnu baterie zdarma. Cena byla rovněž na skvělé úrovni, takže můžu jedině pochválit.
 11. Znáte to, občas máte chuť na nové hodinky, ale potřebujete tím pádem prodat některé ze své sbírky, abyste sehnali finance. Zajímá mě KDE podle vašich zkušeností je nejlepší prodávat hodinky - na jakých serverech? Existuje nějaký fungující specializovaný server pro hodinky kam nechodí "prostý lid" a překupníci, kteří o hodinkách neví zhola nic? Máte třeba nějaký tip co do inzerátu napsat (nebo naopak nepsat), jakou logiku používáte pro nacenění apod.? Díky moc, Tomáš
 12. Díky všem za názory a tipy. Co se týká nákupů v zahraničí - jaké máte zkušenosti s Chrono24? Případně máte tip na jiný server/způsob?
 13. Dobrý den všem - doufám, že neotvírám nějaké nevyřčeně zakázané téma, ale zajímalo by mě jaké máte zkušenosti při nákupu hodinek v ČR co se týče cenové/slevové politiky. Tak nějak jsem vypozoroval, že v podstatě sleva 10% z oficiální ceny je téměř standardní. Má smysl žádat o slevu vyšší - jaké jsou vaše zkušenosti? Nechci utrácet zbytečně, na druhou stranu taky nechci mít nereálné požadavky a zajímá mě jaký je rozumný standard. Děkuji moc, Tomáš
×
×
 • Create New...