Jump to content

ondrejm

Member_50
 • Content Count

  348
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About ondrejm

Recent Profile Visitors

2,190 profile views
 1. Zatím sbírají nejvíce komplimentů od lidí, co hodinky moc nezajímaj
 2. ondrejm

  K: SKX013

  Kdyby někdo pouštěl, budu rád za nabídku. Jestli budou bez krabice nevadí, kdyby byly bez jubilee, taky to zvládnu.
 3. Coffeespot poslední dobou beru často - nej káva co prodávají v docházkové vzdálenosti. Beru do aeropressu i espresso směs do automatu a zatím velká spokojenost. Letní směs jsem měl taky, ale přišla mi z toho, co už jsme vyzkoušel, slabší. Nebyla špatná, ale chuť nebyla tak výrazná.
 4. A hroty drží? Měl jsem někde alternativu z německa, za půlku ceny, ale nemůžu to teď dohledat. Rasťo mi zrovna posílá nový řemen, takže to musím jít vyřešit
 5. Na šroubky to jo, ale musíš je držet z obou stran, jinak se protáčí. Šel jsem do toho sám, protože jsme nedočkavý a tyhle hodinky mi zůstanou (doufám ) tak nějaká vlásečnice nevadí, stejně jich bude více z denního nošení. Jaké kleštičky máš? Už dlouho přemýšlím, že je pořídím. Za bergeon se mi nechce dávat taková darda, nějakou adekvátní alternativu jsme zatím nenašel a Čínu brát nechci.
 6. Díky Za mě je váha akorát, težké hodinky neunosím, nebo unosím, ale není mi to moc příjemné. Pohodlný je, ale ocenil bych klasickou sponu s mikroregulací a nějaké to zúžení, alespoň nepatrné, podle mě by mu to ještě přidalo. Ale to zkracovaní, to je peklo...a dost mě překvapilo, jak je krátký - mám 16,5cm zápěstí a vyndal jsem jen 2 články. Hodinkám sedne skvěle, jsem za něj rád.
 7. Zkrácení tahu - 60 min Nasazení tahu - 45 min (Před tím ještě uspávání drobotiny - 50 min) Asi nejhorší systém na zkrácení tahu, co jsem viděl. Jestli zas vyskočí teploty na 30 a mi oteče ruka, asi to poletí z okna
 8. Pánové, poradíte něco pro ženu? Rád bych jí něco vybral a za menší nasměrování "po čem jít" budu rád Spíše sladší, ale lehká vůně. Dlouho používala Si od Armaniho.
×
×
 • Create New...