Jump to content

Violoncello

Member_50
 • Content Count

  633
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Violoncello

 • Rank
  Závislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  Grand Seiko
  Breitling
  Frédérique Constant
  Perrelet
  Alpina
  Seiko
  Orient
  Citizen

Recent Profile Visitors

1,304 profile views
 1. Super skvělý řemen s dokonalým osobitým zpracováním. Děkuji a doporučuji. BTW Pošta přes celou ČR doručila řemen do druhého dne.
 2. Jak se tak znám, určitě se ještě potkáme. A bude to za lepších okolností. Ale mám takový dojem, že se nám zas tak moc nedělo, ne? :-) Díky! Jsem z nich vyndanej. Super hodinky!
 3. Jako vždy skvělé setkání s příjemným povídáním. No a ty hodinky...To je radost. Hans má vždycky bomby! Ne vždy se mi povede být první, ale již dvakrát to vyšlo! Jo! :-)
 4. Pěkný text, Datle! Souhlasím s Tebou. Prokop dělal mimochodem i pěkné kontrabasy, ale to jistě víš. Hezký večer!
 5. Když jsem sem přišel, a není tomu dávno, líbilo se mi, že se nade mnou nikdo nepovyšoval. A to jsem se jednou prodávajícího ptal, co je to guma u hodinek a podobný špíčky. I proto jsem pořád tady a jsem tu moc rád.
 6. Záleží na tom, co tím slovem opravdu myslela :-) Ony ženy mají jiné chutě, než muži. Alespoň u nás to tak je. "Zajímavé" také je, že nejsou žádné šéfkuchařky :-) Tenkej led, vím, ale říkám si, že tady mi to snad projde :-) Vítej v klubu!
 7. Ne! Nekecej! U Breitlí jsem to skousnul, ale GS? Chjo
 8. Znalý trochu Datlo-uvažování napíšu, že se mi líbí Tvůj způsob uvažování. V této době každý uvažujeme jinak lámajíc si hlavu nad potřebami skutečnými a zbytnými. Moje žena odmítá například "skutečné" hodinky, pže se jí její DW líbí. Lícují tam indexy a mají takovej pěknej pásek, konec citace. Nemám jí to za zlé :-) Je to jinak dobrej člověk, až na to, že je to moje žena :-) Žádný konotace s Tvým prvním příspěvkem nabídnout nemůžu, jen vyjadřuju souhlas se Tvým postojem.
 9. Ahoj kdojinej, přemýšlel jsem o založení nového vlákna. Vzhledem k tomu, že se stále pohybuju okolo původního záměru založení vlákna, rok působení na Chmagu jsem "přetáhnul" o dva měsíce, a nechci Fórum plevelit dalším obsahem, dotáhnu to tady.
×
×
 • Create New...