Jump to content

pku

Member_50
 • Posts

  319
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Contact Methods

 • Website URL
  www.watch-winder.cz
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha (západ)
 • Fanoušek značky
  Dycky Panerai, pak ještě IWC, Omega a trochu Breitling s Primem, ale Rolex fakt nééé!

Recent Profile Visitors

5,703 profile views

pku's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

 1. pku

  PAM00779

  Já je prostě potřebuju!!!
 2. Update Brejlovec Najbrt I. - druhá fotka fuč. Hydra / Krokodýl - čtvrtá fotka fuč. Veselá kráva v setu s motovagónky - devátá fotka fuč.
 3. PAM01321 na novém řemenu a až se ten graf v pozadí umoudří, tak jsou na řadě PAM00779 a na ty se fakt těším.
 4. Ahoj, jelikož jsem zde nenašel žádnou recenzi na Tomáše, tak bych mu rád založil odkaz a přidal první hodnocení. Obchod jsme dohodli před 14-ti dny v době, když jsem byl mimo ČR a dnes jsme ho uskutečnili. Osobní setkání přesně podle toho jak se dohodlo. Po té super pokec nejen o hodinkách a nakonec kontrola "ORLOJE" s předáním a okamžitá platba převodem na účet. Další z naprosto super členů, kteří co řeknou to platí. Bylo mi ctí a doufám, že to nebylo naposledy. Vřele doporučuji a přeji ať mu Orlíky dlouho slouží. Díky Petr
 5. Obchod s Liborem jsme domluvili před 14-ti dny, protože jsem byl mimo ČR. Hned po mém příjezdu okamžitá schůzka, vše tak jak se dohodlo a k tomu zajímavý pokec. Velice děkuji za férové jednání a stoprocentní spolehlivost. Nemohu jinak, než vřele doporučit. Díky Libore.
 6. pku

  PAM00779

  Ahoj, je mi jasné, že je to asi úplná krávovina, ale kdyby přece náhodou, tak se zlobit nebudu. PAM00779
 7. Ono to bude podle mě tím, že cca 90% veškeré produkce hodinek od renomovaných značek jsou víc sexy než Rolex. Tím nechci v žádném případě odepírat Rolexu tradici, jedinečnost a bezesporu neskutečnou kvalitu. Ale ten design a postoj k tomu jít s dobou.......sorry, ale za mě rozhodně nééé. Otázkou však zůstává, zda to není úplně jedno, protože lidi nezajímá to, jak ty hodinky vypadají, ale to, že je na nich napsáno ROLEX!!!
 8. Vysvětlení v SZ nechci to zde zadělávat komentářema, které nebudou většinu zajímat. Když bude zájem, tak tu komunikaci samozřejmě zveřejním.
 9. OK jsou to momentálně poslední hodinky, kterých se chci zbavit a už to nechci protahovat. Jak jsem psal, sám zlevňovat nebudu protože držím slovo, ale přijímám i nemravné nabídky a pokud přijde něco, o čem by se dalo po vzájemné dohodě uvažovat, tak se určitě dohodneme. A když ne, tak se asi nic neděje a alespoň slušně pokecáme. Všem přeji hezký víkend.
 10. Ahoj, před nedávnem jsem prodal digitální kolejiště TT s tím, že budu stavět nové a větší. To stále platí, ale časově jsem trošku změnil plány a na tohoto koníčka se dostane až za několik let, protože fakt nestíhám. Z tohoto důvodu jsem se rozhodl, že prodám celý vozový park a až přijde ten správný čas, tak začnu od nuly. Nabízím zde kompletní sety lokomotiv s vagóny, které jsou z velké části kompletně vyprodané a nedají se již koupit. Všechny do jednoho jsou v perfektním stavu, buď vůbec nejeté a nebo mají odkrouceno řádově pár desítek minut. Každý model je s krabičkou a netknutým vybavením. Všechny lokomotivy až na dvě jsou vybaveny digitálním dekodérem Zimo s originálním zvukem. Nevybavená je pouze modrá Bardotka a vínový Kocour. Dekodéry z těchto dvou jsem přehodil do červené Bardotky a modrého Kocoura, které jsem zakoupil později a jejich případnou digitalizaci nechám již na novém majiteli. Všechny modely jsou ve verzi ČD nebo ČD Cargo a spadají do epochy V. - VI. Fotografie jsou sestaveny tak, jak jsem je měl na kolejišti napárované a jako bonus přidávám kastli od zeleného Brejlovce Roco, nový nerozbalený Kamion, Multikáru a luxusního Golfíka, vše v měřítku 1:120. Preferuji prodej celého setu, který stál cca 90.000,-Kč a obsahuje již vyprodané kusy, které se na Aukru nyní draží i za dvojnásobek své ceny!!! Já chci za vše co je zde na fotkách 80.000,-Kč. Neříkám, že je osobní předání v Praze a okolí podmínkou, ale silně ho preferuji. Děkuji za prostor a jelikož se jedná o hračky pro tatínky (stejně jako hodinky), tak doufám, že jsem neporušil žádné pravidla prodeje v tomto vlákně.
 11. Držím slovo, takže cena zůstává na 19.990,- ale když přijde nějaká rozumná nabídka, tak o ní můžeme diskutovat. (Případné nabídce na výměnu se také nebráním)
×
×
 • Create New...