Jump to content

Dirk

Members
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Dirk

 • Rank
  Začátečník

Profile Information

 • Fanoušek značky
  Fortis
 1. Titanové verze Cosmonautů mají o něco větší indexy než normální ocelové varianty, ale stále jsou ještě o dost menší než u Marinemasterů...
 2. Je to v zásadě "šroubovací stěžejka", takže tam můžeš dát téměř jakýkoli 20mm řemen. Na fotkách je vidět ten princip - kde silnější část (ta, kde není drážka na šroubování) jde skrz obe nožky a šroubek z druhé strany vlastně jen zajistí, aby ta druhá (větší) část držící tah nebo řemen, nevypadla. Jen pozor, to osazení (výstupek) musí zapadnout do drážky v nožce. Bez toho to tam nenasadíš. Už jsem na Cosmonauty zkoušel X různých neorigo řemenů a nikdy nebyl žádný problém. ;-)
 3. Dirk

  Poljot koupě

  Pochopitelně taky "limitka" ;-)
 4. Dirk

  Poljot koupě

  Já si nemůžu na Poljoty stěžovat. Mám Aviator Chrono I už asi 3 roky a zatím naprosto bez problémů. Přesnost si postupně sedla na nějakých +30s za týden (při ranním natahování a nonstop nošení), vodotěsnost při normálním používání včetně bazénu zatím v pohodě, strojek je ruská klasika 3133, která vychází z Valjouxu. Azbuka na nich je trošku exotická a vyčnívá z okoukaného SWISS MADE - takže za mě je Poljot při porovnání výkon/cena rozumná volba.
 5. Tak když máme toho 22.srpna :-) PS: Ulevilo se ti?
 6. Také jsem je poslal na "ozdravnou kůru", včetně nového AR, v Pražském hodinářství a nezbývá než chválit a doporučovat - super přístup, super práce!
 7. Motorka není do deště idealní stroj...
 8. "Návrat do minulosti" - rok 1987 a moje první automaty. No, mají dost za sebou a podle toho vypadají. 2x rozbité sklo = 2x servis, jinak naprosto bezproblémový stroj, který jde do teď a občas je z nostalgie vytáhnu. Jen kalendář byl do r. 2015...
×
×
 • Create New...