Zdravím hodinkové nadšence.
Z důvodu nové akvizice bych rád nabídnul dva málo nošené kousky ze své sbírky. Cena je včetně PPL nebo kávy/čaje v případě osobního setkání.
1. PRIM Automatic
Notoricky známé primky zakoupené letos v lednu na webu Antik Hovorka. Tyto hodinky nosil před mnoha lety můj táta, takže jsem mu chtěl udělat radost a koupil totožné. Nicméně to nedopadlo na úrodnou půdu, táta sportuje a na ruce má výhradně plastové náramky měřící všechno možný :-). Já je ponosil asi 5x, od té doby ležely v krabičce. Hodinky jsou v pořádku, šlapou bezvadně, řemen MAVEX je opravdu 5x použitý.
Stav je patrný z fotek, případnému zájemci je pošlu včetně přenosného pouzdra (je na fotkách) z Alíka.
Cena stejná, za kterou jsem koupil u pana Hovorky: 3300 Kč.
--
2. Svalbard Tordzhils EJ11
Parádní jednoručky od tohoto méně známého anglického microbrandu. Moc jsem je chtěl a před cca 2 lety zakoupil. Jedná se o mechanické hodinky se strojkem Seiko NH35A. Mají parádní ciferník krytý 2mm rovným safírem. Hodinky jsou ponošené příležitostně s tím, že už více než rok leží v krabičce, nosil jsem je hlavně na začátku po koupi, pak už jen sporadicky. Hodinky samotné jsou podle mého jako nové, stav 99%, patrné z fotek, řemínek je trošku obnošený, stav 80%. Je to limitka z 250ks, ale nebudu lhát, asi se dají ještě koupit. Více info zde: Automatic single hand watch Svalbard Tordzhils EJ11
Kompletní balení tak, jak je vidět na fotkách, tedy vnější krabice, vnitřní krabice, návod.
Cena: 3500 Kč.