Jump to content

povolnyj

Member_50
 • Posts

  117
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by povolnyj

 1. Up Primky za 2500 včetně PPL nebo kafe .
 2. Up primky 3000 včetně PPL nebo kafe. H
 3. Snad to nebude adminům vadit, ale Dalibor hodinky nevezme a svým hlášením by mi inzerát blokoval, proto doplňuji info, že hodinky jsou opět volné, oba kusy dohromady jen za 6300 včetně PPL. Díky. H
 4. Rezervace padla, vše volné. H
 5. Zdravím hodinkové nadšence. Z důvodu nové akvizice bych rád nabídnul dva málo nošené kousky ze své sbírky. Cena je včetně PPL nebo kávy/čaje v případě osobního setkání. 1. PRIM Automatic Notoricky známé primky zakoupené letos v lednu na webu Antik Hovorka. Tyto hodinky nosil před mnoha lety můj táta, takže jsem mu chtěl udělat radost a koupil totožné. Nicméně to nedopadlo na úrodnou půdu, táta sportuje a na ruce má výhradně plastové náramky měřící všechno možný :-). Já je ponosil asi 5x, od té doby ležely v krabičce. Hodinky jsou v pořádku, šlapou bezvadně, řemen MAVEX je opravdu 5x použitý. Stav je patrný z fotek, případnému zájemci je pošlu včetně přenosného pouzdra (je na fotkách) z Alíka. Cena stejná, za kterou jsem koupil u pana Hovorky: 3300 Kč. -- 2. Svalbard Tordzhils EJ11 Parádní jednoručky od tohoto méně známého anglického microbrandu. Moc jsem je chtěl a před cca 2 lety zakoupil. Jedná se o mechanické hodinky se strojkem Seiko NH35A. Mají parádní ciferník krytý 2mm rovným safírem. Hodinky jsou ponošené příležitostně s tím, že už více než rok leží v krabičce, nosil jsem je hlavně na začátku po koupi, pak už jen sporadicky. Hodinky samotné jsou podle mého jako nové, stav 99%, patrné z fotek, řemínek je trošku obnošený, stav 80%. Je to limitka z 250ks, ale nebudu lhát, asi se dají ještě koupit. Více info zde: Automatic single hand watch Svalbard Tordzhils EJ11 Kompletní balení tak, jak je vidět na fotkách, tedy vnější krabice, vnitřní krabice, návod. Cena: 3500 Kč.
 6. PXL_20220417_140017937.mp4
 7. Ta hra světel a stínů na leštěných a broušených plochách se mi zatím neomrzela. Jsou to dospělé hodinky, navíc fantasticky přesné i bez COSC.
 8. Děkuju, mám po pradědečkovi více hodinek, ale tyto se podařilo odservisovat a šlapou, samozřejmě s odchylkou odpovídající době.
 9. 115 let mezi nimi. Hodinky mého pradědečka, pouzdraře z Mohuče, a letošní vánoční akvizice.
 10. Takové to večerní koukání .
 11. Ideálně na tahu. Bezvadný stav Díky za nabídky do SZ. Honza
 12. Tak už taky přezuto. Vypadá to skvěle.
 13. Nádhera. Pořád se kochám těmi detaily. A satin brus je skvělý.
 14. Konečně jsem se rozhoupal. Colt 41
 15. Vážení spoluchronopacienti. Rád bych měl na nošení hodinky, po kterých už delší dobu toužím a několikrát mi v inzerci unikly. Nemáte někdo prosím na prodej Prim traktor ve slušném okamžitě nositelnem stavu? Předem děkuji za nabídky a Bertovi za možnost inzerce. Prosím do SZ. Honza
×
×
 • Create New...