Jump to content

TomTomTom

Members
 • Posts

  47
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Fanoušek značky
  Casio, Tissot

Recent Profile Visitors

165 profile views

TomTomTom's Achievements

Pokročilejší začátečník

Pokročilejší začátečník (3/8)

 1. OK, díky. Cirka dvanáct let nosím starý model Fenix LD01 a v porovnání s novými modely se ta svítivost výrazně posunula kupředu.
 2. A mají tedy vypovídací hodnotu údaje na set-top boxu, kde je vše v plné síle?
 3. Mám, zkoušel jsem to, ale je to velmi podobné.
 4. TV je Philips, set-top box Mascom MC720T2HD... jinak jsem zkoušel vložit 5G LTE filtr (Emos EM-694IEC), ale zlepšení jsem neviděl.
 5. Prosím o radu ohledně TV techniky...anténa "Kolorka", síla signálu 100%, kvalita signálu taky 100% a stejně mi každý den občas zamrzá a nebo kostičkuje obraz, někdy dobrý, ale to je tak jeden den v týdnu. Předevčírem večer to šlo bez problémů, telku jsem sklapnul a když jsem ji pak za pět minut pustil, tak už to zase vypadávalo, ač jsem provedl jen on/off. Kde by mohl být problém?
 6. Taky odmítám, protože tuto formu sbírky nejsem ochotný podporovat. Ale radost z toho nemám. Podporuji finančně jiný projekt, protože některé dobré věci je nutné zafinancovat, aby mohly spolehlivě fungovat.
 7. Úhel ti dost ovlivní řezivost, což v kuchyni oceníš zejména na syrovém mase..ale jinak jak říkáš... zbytečné to moc prožívat.
 8. Lidl....a její pokladničky na odpustky u pokladen. Lidi tam rozpačitě házejí dvoukoruny a pětikoruny, mnohdy jim je trapný odmítnout pokladní, že takhle asi nee...komedie. To ta firma fakt nedokáže hrdě poděkovat lidem za nákupy a transparentně poslat podíl ze zisku na pomoc potřebným?
 9. Ten popis bohužel odpovídá...byli jsme v Plzni ubytování na víkend a už nikdy více. Centrum města je fakt peklo.
 10. Rodina i firma najela do režimu "nasrat"..ze začátku jsem z toho měl smíšené pocity, ale čím dál víc jsem přesvědčený, že jiná cesta nevede a dokonce mě to začalo i bavit. Jinak se doma shodneme, že šetrnější způsob života a vědomá skromnost měly přijít už dávno bez ohledu na všelijaké krize.
 11. Robert Lopour, Vyskeř...zkus ho oslovit s poptávkou.
×
×
 • Create New...