Jump to content

Biges

Member_50
 • Content Count

  2,253
 • Joined

 • Last visited

About Biges

 • Rank
  Prim Sport maniak
 • Birthday 03/26/1980

Contact Methods

 • Website URL
  https://www.facebook.com/alexandr.radecky

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha
 • Fanoušek značky
  Prim, Orient

Recent Profile Visitors

16,628 profile views
 1. Díky! A tušíte někdo, proč to má druhé číslo, těch 170? Jukal jsem doma na podobné modely a je tam vždy jen jedno číslo.
 2. Čéče, zkoušel jsem googlit, vygooglil jsem nic moc
 3. Ahoj! Copak mi to pošťák přinesl, víte něco bližšího? Pokusný mezityp? Posměnová skládačka? Díky p.s.: Vložil jsem tam radši watermark, aby se zase fotky neobjevily někde, že je nějaký filuta prodává...
 4. Jestli se nepletu, tak Elton používá 1968+ hodinkové logo PRIM a MPM "budíkové" bochánkové logo, takže tak
 5. Ty "nabízené" Eltony jsou fotky z tohoto příspěvku:
 6. Já myslím, že je to skládačka, viz můj komentář hore.
 7. Trestní oznámení bude, teda už je, několik. Lunetka nová, záručák dost možná reprint, krabička remake...
 8. Něco podobného mám doma, je tam číslo 000001 a je to v linii, podle mě to si někdo hrál kdysi v Eltonu. Jestli nezapomenu, nafotím.
 9. Pěkné detailní fotky, díky za odkaz.
 10. No, pánové, obávám se, že už je pozdě. Vidím i primový svět mimo Chronomag, kde se lidé tetelí blahem, jaké mají krásné Prim Sport na nošení a nikdo jim to nerozmlouvá, protože už to dílem lidé ani nepoznají, dílem nechtějí dotyčnému kazit radost... Ono co z toho?
 11. Ty daně nedostane Manťák, ty dostane Babišák :-/
 12. Tak vyřešeno! Dostal jsem tip od místního váženého člena (dík, Manťáku!), který zabral: - Na hodinky nasadit pořádně ztvrdlý gumový řemen* - Hodinky upevnit do tříbodového otvíráku, velmi pevně - Hodinky umístit otvírákem dolu, pevně uchytit, zatlačit, točit hodinkami => A je to! *Tenhle krok jsem nemusel udělat, ale jinak jsem měl v záloze dva kovové tahy, neb se mi nechtělo riskovat ztvrdlý řemen Prim Sport 2.
 13. Já posílám hodinky na servis mimo Prahu, tady hodináře nemám. Co jsem měl, zoufale nestíhal. Každopádně bych to rád zkusil vyřešit po své ose, to nemůže být zase tak hi-tech. No plus je, že jsem je zatím nepoškrábal, uf
 14. Gentlemani, prosím jak na zatuhlé dýnko Prim Sport 2? Mám klasický dvoubodý klíč i spešl na PS2, nejde to. Zkoušel jsem tam dát trochu oleje, nic. Mám koupit svěrák, upnout to do toho a zkusit přitlačit? Pokud ano, jaký a jak upevnit? Díky
 15. Upřesňuji po zmatku - Classic, krásné č. 1, strojek zaplacen. Sniper č. 2 a pokud vím, tam se strojek zatím neplatil Napíšu radši i SZ.
×
×
 • Create New...