Jump to content

Acheron

Members
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

About Acheron

 • Rank
  Začátečník

Profile Information

 • Fanoušek značky
  Patek Philippe, Seiko, SeaGull

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ahoj, jak dlouho to trvalo než ti dali z meranomu vědět že jim hodinky k reklamaci dorazili? Normálně na webu v reklamaci nebo ještě nějak jinak? Už je to měsíc a půl a začínám si ten adrenalin užívat (smířil jsem se že už je možná nikdy neuvidím)
 2. Taky se na to morálně chystám. Mám je zabalené k reklamaci s dopisem v ruštině ale nějak se k tomu nemůžu dokopat. Obávám se že už je nikdy neuvidím a radši si koupím nový kousek a uvidím ruskou loterii - snad tentokrát budou fungovat..
 3. velké špatné. Na test jsem to natáhl 25-30x ráno ručně, nosil celý den. Před spaním jsem sundal, dal do vodorovné polohy na stolek v 23:30 a ráno v 9:00 byli zastaveny v 4:30, takže vydrželi 5 hodin. Nějaký tip na někoho v Praze kdo by se mi na ně podíval? Vracet je meranomu se mi moc nechce.
 4. Jak často je natahujete prosím? Mám je něco přes týden a pravidelně se mi přes noc vybíjí a musím je ráno znova nastavovat ikdyž jsem je nosil celý den předtím. Není to nějaký vadný kus když si čtu že to má mít 31hod časové rezervy prosím ? Děje se to i vám?
 5. Nevíte někdo který konkrétní typ Amfibií byl ve vesmíru?
 6. Díky! Zvládnu to sám nebo radši někam zajít? Nato náramek se dá pořídit jakýkoliv nebo je potřeba nějaký špeci rozměr prosím?
 7. Zdravím vás, dnes mi přišli první Amhibie z meranomu. Kupodivu to přišlo klasickou poštou ke dveřím za necelých 19 dní. (Objednáno 24.8.) jsou to moje první vostoky (zissou 710526 s Bajkal bezelem od nich) tak Vás chci požádat o radu co udělat jako první aby přežili co nejdéle? kde se u nás dá sehnat nějaký lepší pásek a který by jste doporučili prosím? moc děkuji za radu
×
×
 • Create New...