Jump to content

vdavid

Members
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

About vdavid

 • Rank
  Začátečník

Profile Information

 • Fanoušek značky
  PRIM, Poběda, HMT

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hodinky HMT Sona, nedopatřením koupeny čtyři kusy. Všechny přestaly časem jít natáhnout. U těchto jsem jasně viděl problém v západce, tak jsem jí zkoušel uvolnit a znovu přišroubovat a nic. Tak jsem ji zase dal pryč. Ty ostatní taky po několika nátazích přestaly jít. Dvěma se navíc zlomila korunka. Pouzdra a ciferníky mají naopak dobře zachovalé. Co ještě chci napsat, mám další HMT (Pilot a jakože Jawan, ale spíš předělaný Pilot), ale od jiných prodávajících na Ebay a ty jdou. Odesláno z mého MAR-LX1A pomocí Tapatalk
 2. Napíšu to asi takto. V podobném stavu jsem prodal taktéž Poljoty a taktéž po dědovi asi za 390. Myslím, že sehnat hodináře, co vyčistí vnitřek za 500 je reálné a pak by byly pěkné na nošení. Naopak na prodej by vyšlo lépe prodat je v tomto stavu, než do nich dávat peníze. Hodinky taky hodně odráží osobnost člověka. O mém dědovi to určitě platilo a já jsem s ním neměl dobrý vztah, ale byl jsem jediný, kdo ty hodinky nechtěl rovnou vyhodit. Vlastně vyklízení bytu po babičce (děda byl po smrti déle) byl jeden z impulsů, proč se o hodinky zajímat, ten hlavní ale bylo to, že média řešila, že B
 3. Asi 0. Výjimkou by bylo, kdyby bylo dobré vše kromě ciferníku a sklíčka, pak 100 Kč, možná i malinko víc.
 4. Hodinky fakt pěkné. Sám mám jen Pilot a Sona. Odkud máte nato pásek? Mám z Aliexpressu a jsou fakt nepříjemné na ruku, ale nechci za ně dát více než 100 Kč. Pokud jde o přesnost, mám HMT Pilot, při ležení v šuplíku nebo běžném nošení ok. Ale dnes jsem se s nimi projel na inlinech a z +1 minuty udělaly za pár hodin -2.
 5. vdavid

  Vostok Amphibia

  Má někdo na prodej zachovalé Amphibie, buď přímo z limitky Vlk a Zajíc, nebo běžnější model, ale stále vodotěsný a bez rudých hvězd a podobných symbolů? Cena do 2000 Kč.
 6. Koupil jsem na Aukru tyto Kienzle, ale mají zajímavou vadu, když nastavuji čas, automaticky se točí i datum a to se pak vrací. Odesláno z mého MAR-LX1A pomocí Tapatalk
 7. Dnes ZIM-Poděda, mají trochu odřený ciferník, ale jdou skvěle. Odesláno z mého MAR-LX1A pomocí Tapatalk
 8. Tohle jsem nevěděl, ale i tak. Pokud to není zakázáno, je to dovoleno. Odesláno z mého MAR-LX1A pomocí Tapatalk
 9. Pásek je kožený z Adanita. Odesláno z mého MAR-LX1A pomocí Tapatalk
 10. Upřímně, pokud jim Seiko dodává kalibry, potom je to jeho vlastní volba a taková značka není parazitická, i když úpolně čisté to být nemusí (napodobeniny by vyráběli i s jinými kalibry, možná úplně jiných značek).
 11. Na Bratislavské jsem byl, dokonce asi 300 metrů pěšky v noci (taxikář si spletl místo nebo záměrně zkrátil cestu). Ale tou dobou už většina osazenstva spala, někoho jsme potkali, ale bez problémů. Měli jsme totiž ubytování v hotelu EFI. Mj. měl jsem na ruce hodinky HMT, tedy z původní vlasti Romů, a nijak je nezaujaly No a s těmi čínskými kopiemi dražších hodinek, to vidím podobně. Pokud se s nimi člověk necpe do vláken k originálům, tak ok.
 12. Koupil jsem mechanické hodinky Junosť neteři k narozeninám. Pásek je z Adanita.
 13. Původní link nefunguje. Je ta aplikace ještě někde dostupná?
 14. Děkuji, vidím, že bastly jsou poměrně rozšířené. Myslel jsem, že výroba hodinek stylem 1 funkční ze dvou rozbitých byla spíš ojedinělá, nenapadlo by mne, že to bylo tak časté. Logiku to naopak dává u hodně cenných hodinek, že se vyráběly falešné ciferníky pro Diplomat a "nové" Diplomaty pak z jiných Primek. Jinak tady je fotka kalibru, co mi poslal prodávající. Neprohlížel jsem si jej podrobně při nákupu, koupil jsem je na Aukru za vyvolávací cenu 200 Kč, nepřihazoval jsem víc, nepřihodil nikdo jiný. Tohle nemá smysl vracet, za tuto cenu, tam to zřejmě nebyl ani zlý úmysl prodávajícího.
×
×
 • Create New...