Jump to content

vdavid

Members
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

About vdavid

 • Rank
  Začátečník

Profile Information

 • Fanoušek značky
  PRIM, Poběda, HMT

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Přidávám se k tomuto fóru, mám jiný problém s HMT Jawan. Koupil jsem je, mohou být i pravé (šipka zřejmě vyražena, samozřejmě, mohli celé dýnko udělat druhotně), ale co je problém ciferník je nakřivo oproti pouzdru. Je ciferník u těchto hodinek k dýnku přišroubovaný či přilepený? A pokud přilepený, umí jej nějaký hodinář případně odlepit a znovu přilepit rovně?
 2. Původní link nefunguje. Je ta aplikace ještě někde dostupná?
 3. Děkuji, vidím, že bastly jsou poměrně rozšířené. Myslel jsem, že výroba hodinek stylem 1 funkční ze dvou rozbitých byla spíš ojedinělá, nenapadlo by mne, že to bylo tak časté. Logiku to naopak dává u hodně cenných hodinek, že se vyráběly falešné ciferníky pro Diplomat a "nové" Diplomaty pak z jiných Primek. Jinak tady je fotka kalibru, co mi poslal prodávající. Neprohlížel jsem si jej podrobně při nákupu, koupil jsem je na Aukru za vyvolávací cenu 200 Kč, nepřihazoval jsem víc, nepřihodil nikdo jiný. Tohle nemá smysl vracet, za tuto cenu, tam to zřejmě nebyl ani zlý úmysl prodávajícího.
 4. Znáte někdo tento typ Raket? Kalibr Poběda 3-52, nejspíš 2602. Fungují zatím dobře, jen plexisklo má zjevně něco najeto.
 5. Kupodivu jde o kopii existujícího modelu, i když se mi ten název "výlisek" taky nechtělo věřit. https://www.hodinky-koscom.cz/seiko-presage-studio-ghibli-porco-rosso-collaboration-limited-edition-srq033j1-k0045474
 6. Breitlingy za 1000 Kč. Jinak znám jednoho člověka, co si vítězoslavně koupil kvalitní a těžký padělek za 4000 Kč v přepočtu, značku už nevím. Řekl jsem mu na rovinu, že do toho bych nešel, že za 4000 Kč se dají koupit slušné hodinky běžné značky. https://ostatni.bazos.cz/inzerat/129764437/panske-hodinky-breitling-a-damske-jubile.php
 7. Jinak podle Wiki používali název Elton od roku 1969.
 8. Děkuji. A to dýnko se dávalo na hodinky s tímto strojkem i v Eltonu, nebo pochází ze starších hodinek?
 9. Upřímně, to je přesně případ těch hodinek, kde se bojím jediného, a to svěřit tolik peněz AE Mám u nich totiž moc úspěšných reklamací, takže po mně chtějí posílat věci zpět do ČLR, protože mají podezření, že toho zneužívám. Čistě opticky mi na nich nesedí barva na pouzdru. Jinak za tuhle cenu se dají na eBay koupit použité automatiky, ale s určitou lhůtou na doručení, samozřejmě.
 10. Dobrý den, podařilo se mi na Aukru zakoupit Primky zcela bez označení, na strojku i na ciferníku. Strojek vypadá jako Prim, původně jsem myslel 66, ale dýnko tohoto typu jsem viděl jen na starších hodinkách s kalibrem 5x. Jde o vývozní model zcela bez označení, nebo někdo udělal z více hodinek jedny?
×
×
 • Create New...