Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 345
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

http://shop2.tisellkr.cafe24.com/product/sold-out/33/?cate_no=42&display_group=1

 

Sorry, Your looking for the Tisell submariner is sold out. But,The restocking expected within a week.

I have added you on a waiting list. If when in restocked. Afterwards, I'll send you an email separately.

 

Thank you.

Best regards,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poděl se s námi proč

kolegové měli od nich pilotky a spokojenost

 

Osobní zkušenost nebo vaříš z vody?

Ale jdete, ze zrovna vas se to dotkne... Všechno co parazituje na RLX je pro me vyhozeny peniz. A je mi jedno jestli jsou to Steiny, Davosy, Invicty, a stovky dalsich kopirek prevazne z Ciny... Uz se tady rozebiralo tisickrat, debatovat o tom tady nechci. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jdete, ze zrovna vas se to dotkne... Všechno co parazituje na RLX je pro me vyhozeny peniz. A je mi jedno jestli jsou to Steiny, Davosy, Invicty, a stovky dalsich kopirek prevazne z Ciny... Uz se tady rozebiralo tisickrat, debatovat o tom tady nechci. 

Když to máš takhle, tak budeš mít smutnej život.  Ty origo kousky něco stojej.  Mě pilotky od tisselu nevadili. Dokonce jejich lehké nedokonalosti a see gull, či jak  se to píše byly možná víc věrné předloze než jiné reinkarnace.  Tohle mi přijde jako kopírka rolád na druhou.  Ale proč ne za tu cenu.  Většině lidí je to jedno,  a ten zbytek taky fíky z číny.

Si pamatuji jak někdo někde,  jak už to tak bývá,  si stěžoval že,  pořídil origo kousek a borci v hospě mu vyčinili, že ty jejich ultra fíky z noční v kambodži, vypadaj líp.

Šlo o brajtle.  Tam mě to nepřekvapuje.  Sou prostě  h... svý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši, kašlete na to hned zkraje. Tohle téma je neverending, jakákoliv debata žehne pouze flejm a končí to nedobře. Shodněte se, že se neshodnete a nechte to být. Já mam třeba od Rolexu dva kousky a přesto mě tenhle počin od Tisellu za dvěstě doláčů nijak nepohoršuje. Míří na jinou cílovku a zákazníky Rolexu zajisté nepřebírá. Měl jsem od nich ty zmíněné pilotky a byly skvělé! Peace :)

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tisell nejakou dobu sleduju a myslim si, ze pokud se tyka homage Subu, tak tohle je nejvernejsi kousek. Velikost pouzdra, zuzujici tah, rucicky. Navic maji safir, keramickou lunetu a velice dobry strojek od Miyoty. Nove je mozne poridit vsechny barevne variace ve verzi no date Zelene no date suby nema ani Rolex

Jedinne, co me odrazuje od jejich koupi je to, ze se pohybuju v prostredi, kde Suby jsou nejcastejsi hodinky, takze s Tisellem bych si pripadal blbe.

Jejich pilotky me ale zrovna cekaji na poste

Shrnuti: je to kopirka. Je jasne, ze pulce fora to vadit bude. Druhe pulce zase ne. Takze pokud chce nekdo levne Suby, tak nevidim duvod, proc utracet za Stajny nebo Davosy, kdyz Tiselly jsou vernejsi podoba za tretinovou cenu. Navic je mi sympatickej majitel, kterej sleduje fora a ohlasy a prubezne hodinky vylepsuje (luneta, lumi, no date verze, moznost kombinace lunet a ciferniku na prani). Navic dle ohlasu na WUS ani s reklamaci nebyvaji nejmensi problemy. Proste dava lidem to, co chteji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mas pravdu. Spona vcetne tahu vyborna.

Jeste jsem hledal fotky tech no date. Vsechny jsou z vlakna na WUS:

911cc8baf80f682956cc42acc18ac758.png

 

76375c7b505828280062450f802a03e6.png

 

54c8a6e35a5524eaba7281caaccf4dcb.png

 

e3a78649b00cf9e6ef021a8fbe9060c5.png

 

Na prani odstrani i kyklopa a s modrym cifrem a cernou lunetou jsou to takova deepseacka

60d74f433006401283649acb7cf014e8.png

 

A na sklade jsou i GMT, v zelene a cerne verzi. Tady uz je ale strojek seagull.

166f69acc890c1a5002e0f157676db92.png

 

Edit: uprava fotek

Upraveno uživatelem AndyAaron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...