Přejít na obsah

Nová limitovaná edice - Václav Havel


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 127
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník YPO

hezky nafocený .... václav doprava .... hodinky doleva ..... takovej titkťak hip hop ...

 

doufám, že až bude mít václav sté narozeniny , tak ten eltón bude patřit už kelnerovi .... hodinky se budou třeba jmenovat .......................... půjčka s václavem .... jo to bude dobrý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

mě tydle charitativní akce poslední dobou dost vyčerpávají

 

včéra mě oslovil v podzemí ikea jeden peněžní loudil, kterýmu sem řek, že dostane hovno, protože jeho magnetickejch nálepek mám už plnej autobus .... tak se s opovržením vzdálil myslíc si co že jsem to za zmrda, který nemá rád děti, beznohý, chrápající  ........nebo co to  bylo za aktivitu .... nevím

 

co mě ovšem pobavilo, byla dvojice známých osobností ze světa celebrit (obě celebrity celkem můžu a přišlo mi to dost vtipný) stojíc ob jedno auto, které peněžní loudil také oslovil 

 

"vy ste tady přes ty košíky" ?

ne... já vám du nabídnout ....

"jo jo .... tady máte prachy a hlavně ukliďte ten košík jo ?"

počkejte ... musím vám dát ten magnet

"ten si nechte a hlavně vodvezte ten košík"

no to ale takhle nejde ....

"tak si zatřeste rukou s maminkou a potom ukliďte ten vozejk"

tak dobře.......

 

takhle to si nevyzní,ale v TV by to byla pěkná pětivteřinová scéna v A seriálu .... něco jako Bakaláři

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

podle programu VIZE97 se toho má víc rozdat mezi chudé než prodat ... takže první dva kousky si koupí financ a bert (ty pokrejou náklady) a zbytek se muže rozdat

 

noa až bert uskuteční tu výstavku, tak se ze vstupného nakoupí deset tyček hliníku a jede se dál .... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...