Přejít na obsah

Nová limitovaná edice - Václav Havel


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 127
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

To musí mít ček hodně velký nadbytek ignorance, ideového uvědomění a vůle, aby paušálně dokázal ty Havlovy srovnat s tím čínským soudruhem, viď, JaneNovákuJane.......  vlastně proč ne, když oboje měří 12 hodin, že...

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

To musí mít ček hodně velký nadbytek ignorance, ideového uvědomění a vůle, aby paušálně dokázal ty Havlovy srovnat s tím čínským soudruhem, viď, JaneNovákuJane.......  vlastně proč ne, když oboje měří 12 hodin, že...

Největší problém je, že V.H. o těch hodinkách nemá ani potuchy a jenom se někdo přiživuje na jeho jméně. Takže Havlovy opravdu nejsou a na jeho počest je snad lepší si dát Krakonoše z Trutnovského pivovaru, než investovat do naprostého kýče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Největší problém je, že V.H. o těch hodinkách nemá ani potuchy a jenom se někdo přiživuje na jeho jméně. Takže Havlovy opravdu nejsou a na jeho počest je snad lepší si dát Krakonoše z Trutnovského pivovaru, než investovat do naprostého kýče.

Jako kýč se mi nezdají. Jsou to pěkné hodinky, provedení podpisu i jeho umístění jsou sice podle mého na hodinkách trochu nešťastné, ale asi si nějakého zákazníka najdou. Tyhle hodinky od Eltonu mě nijak nedráždí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč by o nich Havel měl mít potuchy, a proč to černobílé vidění ? Proč naprostý kýč ? Jak se jenom někdo ( pí. Havlová třeba) přiživuje ? Dej si  toho Krakonoše, JaneNovakuJane, bude to vskutku lepší.

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč by o nich Havel měl mít potuchy, a proč to černobílé vidění ? Proč naprostý kýč ? Jak se jenom někdo ( pí. Havlová třeba) přiživuje ? Dej si  toho Krakonoše, JaneNovakuJane, bude to vskutku lepší.

Nevím jak ty, ale já na posmrtný život nevěřím a z toho usuzuji, že o tomto kýči nemá V.H. ani potuchy, takže vyrobit cosi na jeho počest, když to dotyčný ani neví, natož aby to docenil, je úplně mimo. O Dášence pak mám z různých důvodů ne moc dobré mínění, které si rozhodně tebou vzít nedám, takže trvám na tom, že se na jménu V.H. jenom přiživuje. A není pochopitelně sama.

Krakonoše si dám a bude to jistě lepší počin, než další diskuze s tebou :)

Upraveno uživatelem JanNovakJan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

popravdě mi přijde smutné že aby to byla limitka VH tak to tam musí bejt na cifru napsaný, prostě žádnej nápad, navíc teda narovinu mi to jako celek nesedí, Vám to přijde jako zdařilá kompozice ? to už když by místo 12 ky indexu udělali VH dohromady a k tomu nějakej elegantní cifr ala diplomaty nebo úlet pracující s 707 jako 70 a 77, 7o7 by mi přišlo lepší udělat třeba minutovku 7o7 značící 70 let spoluautora CH77.... a vyřádili se na dýnku, prostě cokoliv tohle je co mne napadlo za pár minut co to píši... tohle mi prostě přijde jako úkol - udělej limitku a za měsíc hotovo .... nevím, ale když to srovnám s nadšeneckejma limitkama chronomagu tak mi to přijde nesrovnatelné, neberu Nautily, to je prostě pecka jako prase ale i ty jiné limitky co se tu zrodily mi přijdou dál než od "profíků z eltonu"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak ty, ale já na posmrtný život nevěřím a z toho usuzuji, že o tomto kýči nemá V.H. ani potuchy, takže vyrobit cosi na jeho počest, když to dotyčný ani neví, natož aby to docenil, je úplně mimo. O Dášence pak mám z různých důvodů ne moc dobré mínění, které si rozhodně tebou vzít nedám, takže trvám na tom, že se na jménu V.H. jenom přiživuje. A není pochopitelně sama.

Krakonoše si dám a bude to jistě lepší počin, než další diskuze s tebou :)

No, ja teda V.H. nemusim a nikdy jsem nepatril mezi jeho fanousky a omldlevajici obdivovatele, ale to co pises, je fakt kktina. A navic, na cem se dnes nevydelava? Karel IV. asi taky nema potuchy o tom, ze ma na svete hodinky, ovsem jsou vyznamne osobnosti, ktere si zaslouzi mit nejaky odkaz, ja sice Havla nemusel a je kolem nej zbytecna hysterie, ale co se mu neda uprit je fakt, ze ve svete nam udelal veskrze dobrou vizitku a je respektovany. A i kdyby to nebyl vyrobek urceny k charitarivnim ucelum, tak Ti asi muze bejt jedno, kdo na tom bude profitovat, tyhle kecy o tom, kdo na tom vydela jsou vskutku k nicemu a nejsou na miste. Srovnavat tuto edici s odkazem na nejake Maovy prasivky je bud dost blbej vtip nebo provokace.

 

Paklize jde o hodinky, jako takove libi se mi ty od Eltonu, "znacku MPM" uz jen kvuli tomu, jake hruzy prodavaji a kde probiha vyroba vubec neuznavam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rodriguez: Jestliže uznáme, že se dnes vydělává na čem se dá, tak proč bychom neměli uznávat nějakou konkrétní firmu (MPM), která to dělá také a funguje jí to? Neuznávat nějakého výrobce jen proto, že se mi nelíbí jeho výrobky, je z tohoto pohledu zvláštní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...