Přejít na obsah

Nová limitovaná edice - Václav Havel


Doporučené příspěvky

Za obchodní úspěch/neúspěch je snad zodpovědná jen firma, ne banda kecálků na netu.

 

A co víš, třeba se tento model stane kultovním.

přesně tak.Chronomág fórum a jeho členové - zde se to nerozhodne.

Manažeři by měli být zároveň i trochu nadšenci.U takovéto firmy.

Nicméně Eltoňácká verze je decentnější.

Každopádně by mně zajímalo zda vize opravdu byla tak dvojaká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 127
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Připadá mi divné, že když někdo plivne

do kaluže tmavé, že plivanec plave,

že plivanec plave,

nikdo nepochopí, proč se nepotopí,

plave na hladině, prostě plave, svině

Tak to je neomluvitelné, i přes to, všem se omlouvám za takovou nehoráznost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MPM je v pohode, uplne staci aby sa predal ten prototyp a uz sa tym zaplati vyvoj a este bude aj bohaty zisk. Pripadny predaj druheho kusu bude uz kseft z rise snov. Na Vaskovi fici dost ludi na to aby tato motyka vystrelila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To me poser... Maji v Eltonu vubec nejaky schvalovaci a kontrolni mechanismy? Nebo to, co Franta nacvaka do programu pro vypalovacku pak rovnou vyrabej bez toho, aby si nekdo prototyp vzal do ruky a prohlidl si, co jim to z ty masiny vlastne vypadlo a jestli to dava smysl?

 

EDIT: Nehlede na to, ze to pak i nafotej na produktovy fotky a nikdo to nezkontroluje, nez to pustej do sveta...

 

Ajo, fakt 08... :)

Upraveno uživatelem skalis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nahodou 08 nie je az taka tragedia pokial bolo zamerom akby boli napisy citelne ked hodinky visia naznak korunkou dolava tak je 80 spravne ale mali to podporit aj v zbytku napisov,.... vlastne pozeram ze stacilo si odpustit 17 jewels a cal a bolo by to v cajku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nahodou 08 nie je az taka tragedia pokial bolo zamerom akby boli napisy citelne ked hodinky visia naznak korunkou dolava tak je 80 spravne ale mali to podporit aj v zbytku napisov,.... vlastne pozeram ze stacilo si odpustit 17 jewels a cal a bolo by to v cajku

 

Imho je ta osmička neomluvitelná. Nápisy jsou v kruhu v jednom směru  a tak to mělo být napsané obráceně. Já se zdržel kritiky dýnka Orlíků, ale tady jsem fakt musel..... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Líbení a nelíbení se něčeho je velice subjektivní názor. Pro mne osobně se Havlova limitka nelíbí z myslím kuriozního důvodu: Ta minutová stupnice mi při prvním okamžiku, když se kdykoli na tyhle hodnky podívám, připomene automaticky koleje s pražci na mé první dětské kruhové modelové železnici! Veškerá vážnost - "humanist  ... president" je tím pádem okamžitě pryč. Tak já nevím jestli mi ten můj "technický chronomagorismus" už neleze nějak na mmmozek (:-) (:-) (:-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak ten zdejší nápad udělat Klausovu limitku hodinek a prodávat je v kazetě s luxusním perem a dodal bych - ale přivázaným delším provázkem ke krabičce aby se s ním dalo psát, ale aby se snadno "neztratilo" mne rozesmál a bylo by to originální "CZECH MADE" (:-) (:-) (:-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...