Jump to content

Jaké MAURICE LACROIX máte na ruce?

Rici-Pici
 Share

Recommended Posts

Ahoj Chroňáci,

myslím si, že i tato mladá značka by si zasloužila mít zde své vlastní vlákno a doufám, že spousta lidí se pochlubí nějakým zajímavým modelem této značky. Co jsem tu četl, tak tuto značku lidi spíše podceňují, ale kolik už má Maurice Lacroix vlastních strojků a zajímavých modelů kolekce Masterpiece?

Pokud tu někdo vlastní Maurice Lacroix, nebo jste tuto značku někdy vlastnili a máte fotku, šoupně jí sem a pochlubte se zajímavým modelem.

Dovolím si začít a pochlubím se modelem v limitce, který jsem měl a nyní po něm opět pokukuji, protože Mi začal chybět  :frusty:

Je to model: Pontos Decentrique Moonphase limited edition 500ks s číslem 87. 

post-41375-0-13678500-1475692678_thumb.jpg

• Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tímto modelem jsem je chtěl letos nahradit, ale neseděl Mi. Limitky mají 45mm a tento má 43mm. Já mám raději větší hodinky  :flex:

Šli tedy do světa.

post-41375-0-19914200-1475693186_thumb.jpg

Po těch Pontos Decentrique jsem chvíli mlsně pokukoval, když jsi je prodával. A ty Pontosy S jsou super - jaké jsou zkušenosti - jak se nosí, jak sedí atp.? 

Ty Pontos Decentrique šli docela rychle, to Mě překvapilo. Ty Pontos S Extreme mám teprve krátce, zvykám si na průměr 43, ale vypadají pěkně, koupil jsem ještě řemen od Hirshe Robby modrý a ten Mě přijde lepší.

Edited by Rici-Pici

Konečně se mi to povedlo. Masterpiece Double Retrograde.

Tohle jsou opravdu babičky  :eek: , co je to za rok? Ale vypadají dobře jako oblekovky. Ty mají 43mm nebo ještě míň?

Rok cca 2002. Jsou velký, 43 mm, tlustý 17 mm, s čudlíkama ještě kousek přidejte. Stav 1a, prakticky nenošeno. V té době cena 179.000. Krásné zpracování, modřené šroubky atd...

A ano, ambasadorem ML byl božský Roger.

No a babči jsou v double a navíc s GMT.

ML je co do zpracování precizní a extravagantní.

Já jsem s ML začínal (Croneo, Flyback...). Můj první dotek se švýcarskou mechanikou. Mají svoje místo v mém hodinářském srdci i šuplíku.