Jump to content

Přeleštění plexi - pomoc


Recommended Posts

Zdravím,

 

hrozně rád nosím svoje Oris Big Crown Pointer Date, kupovaný tady na fóru, a bohužel je to na jejich plexi vidět. Když jsem byl nedávno v Koscomu, zeptal jsem se, jak je to s přeleštěním, a bylo mi řečeno, že se to nedělá, protože by potom sklíčko zešedlo. Když jsem se zeptal na výměnu, řekl mi pán cenu, která se mi zdála kapku přestřelená. Ale nebyl moc konkrétní a já jsem zrovna neměl čas to řešit.

 

Nicméně se mi jeho odpověď nezdála. Plexi např. na Speedmasterech se nechává přeleštit běžně, ne? Proč by to nemělo jít u Orisek?

 

Mám se zkusit se zeptat někde jinde? Sehnat Polywatch ubrousek a přešmrdlat to doma na koleni? Krajní možnost je objednat nový sklíčko (na což určitě v nějaký fázi taky dojde), ale to se mi zatím nechce. Dokonce jsem koketoval i s myšlenkou vyměnit plexi za safír, ale pár lidí na WUS apod. to už zkoušelo a ničeho nedosáhli. Navíc už jsem se smířil s tím, že do práce, kde moje hodinky dostávají nejvíc zabrat, je nosit nebudu. Tak snad tady někdo má v tomhle ohledu zkušenosti a poradí mi.

 

Přikládám fotku pro ilustraci.

post-31146-0-25051500-1475697740_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

No smirek je dost invazivní technika.

Na většině pump mají pastu na staré laky a škrábance.  Sheron.

Tam je v návodu psané že je to použitelné na umělá skla na helmách.  Já tím leštím jak hodinky tak sklo.  Ten plast ty škrábance snad přitahuje.

Když to nepomůže tak to vypatláš na auto.  Stojí to do kila.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...