Přejít na obsah

Nebaví mě nosit drahé hodinky


Josef01

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 96
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

ja si taketo nieco liecim tym ze si kupim letenky minimalne v biznis, fajnovy hotel a aspon tyzden orazim...a ked sa vratim, tak sa opytam ci som si radsej nemohol konecne kupit aj tie Rolexy? odpoved je "este nie" a opat to zacina od zaciatku :D  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijde mi, že tenhle stav se pravidelně dostavuje u každýho. Naposledy jsem to řešil prívě prodejem toho co doma leželo nejdýl (jen u mě to má o 2 nuly míň), ale sotva byly pryč, koupil jsem něco jinýho. Podle mě nemá smysl to nějak hrotit, časem se chuť zase vrátí. Chleba to nežere...

 

S primkama mám poslední dobou pocit stejně jak Honza, jen já plánuju zbavit se všech ostatních, kromě sportů....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijde mi, že tenhle stav se pravidelně dostavuje u každýho. Naposledy jsem to řešil prívě prodejem toho co doma leželo nejdýl (jen u mě to má o 2 nuly míň), ale sotva byly pryč, koupil jsem něco jinýho. Podle mě nemá smysl to nějak hrotit, časem se chuť zase vrátí. Chleba to nežere...

 

S primkama mám poslední dobou pocit stejně jak Honza, jen já plánuju zbavit se všech ostatních, kromě sportů....

 

To už jsem z většiny udělal, mám jen podledních pár sportů.

 

post-5320-0-28702300-1475797579_thumb.jpg

 

A mám i pár jedniček.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsi jen moc rozmlsanej, nemáš touhu a jednoduše můžeš jít a koupit si je. Je lepší bejt otrávenej z tvých důvodů, než z důvodů, že na žádný nemáš a tolik bys alespoň jedny chtěl. Nech je kde jsou a najdi si jinou zábavu.

Přesně tak, nuda a rozmařilost ... Kromě toho v bance člověk nemá hodinky pro radost, ale jako finanční pojistku. To je jako přispívat na děti v Bangladéši, na místo toho mít vlastní. Minulý týden jsem se zdravil se sousedem, včera mu byl na pohřbu. Podobný facky člověka nutí připomenout si, že jsou možná důležitější věci, kterými si sám, ale i druhým, dokáže dělat radost. Nech hodinky zavřený v sejfu, ať má rodina co dědit a kup si chrona z Lidlu, 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

za dvacet tisíc by se dalo nakoupit spoustu spacáků pro bezdomovce (možná pro všechny) .... třeba by si z toho měl větší radost .... určitě by se o tom i psalo v denících .....

 

to by ti mohlo namasírovat ego minimálně na štrnáct dní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to baví nosit drahý hodinky. Nějaký mě pošli a já je nosit budu.... :) Abych jen nerejpal. Zrovna jsem si řikal něco podobnýho..prodám to, k čemu mi to všecko je, ruku mám jednu...a nejlíp se cítím s něčím kolem 20-30k na ruce. Ejhle, Damasko da37. Jenže si řikám. A vydržel bych to? S takovýma nudnýma hodinkama...?? Mám dojem, že v začátcích jsem z těch hodinek bejval víc nadšenej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Jo tyhle jsou moc pěkný, zrovna jedny nabízejí i na eBay, byly časy, kde se prodávaly i levně, ale dnes je holt všechno jinak. 

 

Rozdat to chudým ničemu nepomůže (to už všichni víme), takže buď nechat a nebo prodat a nakoupit zbraně, střelivo a konzervy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...