Přejít na obsah

Nebaví mě nosit drahé hodinky


Josef01

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 96
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Možná jsem už na to přišel. Každý rok se věnuju několika koníčkům a postupně se mezi nimi přepínám a třeba jsem i řadu měsíců nechodil na tohle forum a hodinky šly mimo mě. Teď jsem sem chodit pořád i když do sekce aut, která mě zajímala násobně více než hodinky a tak jsem si ani od fora neodpočinul, přesto mi přišlo divné, že sem chodím a nic s hodinkama mě nezajímá. Takže asi to přejde, chce to klidek.

 

Conrad: Trezor doma mám, ale fakt nemám nervy mít doma všechny hodinky, protože žádná pojišťovna to doma nepojistí, nebo za takový peníze, že si můžu platit doma fyzickou ochranku :) Navíc jsem do banku kvůli možnosti požáru přestěhoval i všechny důležité dokumenty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na poli hodinek jsi prostě jen vyhořelej, já bych se tím netrápil, jak dlouho už se přehnaně staráš o to, co nosíš na zápěstí? To člověka unaví časem, každého z nás, rok dva odpočinku a budeš nakupovat jak divej anebo se vrtneš k něčemu jinému. Já už jsem několikrát uvažoval nad tím, že písnu modům, ať mě z tohodle zřouta času a pěnez škrtnou, avšak zatím jsem nenašel odvahu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

jednou tady myslím Harry napsal, že to co nepoužije jednou za rok prodává, nebo se toho zbavuje, protože to prostě nepotřebuje

 

utkvělo mi to v mozku a občas když se podívám do botníku kde mám křápy za sto tisíc nebo ve skříni ty trika a košile za stejnou částku, tak je mi na blití, protože nosím stejně jenom jedny boty a tři trika furt dokola

 

normální obžérství, který už významně redukuju .... stačí se jenom porozhlídnout po svým obydlí a člověk zjistí jaký je nenažraný prase .... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je potřeba to zredukovat, pak ti zase začnou chybět - co takhle zkusit zúžit to na 1 hodinky ze skupiny (1 oblekovky, 1 chrono, 1 vintage...), nebo si třeba zkusit koupit Seiko zelený alpinisty a zbytek času strávit vybíráním? Mě na tom vždycky nejvíc baví ten výběr, shánění kusu za dobrou cenu, nebo shánění něčeho s dobrým poměrem cena/výkon, nebo něčeho neobvyklého, pak to koupím, sháním na to ten správnej řemen, sponu, možná ještě gumu a pak to se strašlivou ztrátou střelím :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravda, už dlouho si říkám, že bych se měl sebrat a někam zmizet do divočiny té přírodní a ne civilizační, bohužel zatím to nejde :(

To je dobrý nápad. Já jsem tak začal praktikovat aspoň jeden den v týdnu, ideálně ovšem celý víkend. Pohodlnější pobyty jsem vyměnil za bágl, stan a spacák. V létě jsem na jednu cestu přibral kamaráda, který když viděl na horském hřebenu noční oblohu konstatoval, že jsou fakt věci, co za peníze člověk nekoupí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže já ty hodinky sháněl mnoho let a redukovat hodinky u mě při tom množství není tak jednoduché :)

Redukovat má cenu jen vývar na demi glace jiná redukce může po čase přijít líto ale už se nedá nic dělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak je logický, že když si člověk může koupit na co ukáže prstem, tak z toho zase tak velkou radost nemá a jak říkával můj otec "všechno ti časem zevšední". Já mám Scouta, občas na něj hudruju a nedávnu jsem jel Felicií ................ jé jak rád jsem si znovu sednul do Scouta. :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Připadá mi, že tě spíš nebaví nosit furt stejné hodinky. Respektive furt stejných 20 hodinek. Asi bych to řešil trošku prodat, trošku koupit. Ale radím a sám mám stejné pocity. Dvacatery kukačky a tuhle jsem měl týden na ruce digitálky Casio za 800 a bylo mi celkem putna, co mi ukazuje čas. Byl jsem línej si vzít něco z trezoru. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...