Jump to content
pepyczek

Potápky-modrý cifr

Recommended Posts

Zdravím,

opět se o mě pokouší chronobundus a já se poohlížím po nových hodinkách. Poradíte mi, prosím?

Zde jsou mé požadavky:

nové

automat

potápky

modrý cifr

wr 200

lumi

na tahu

cenový strop 10 000 Kč/400 eur

Moc děkuji za nějaká doporučení :).

Ok, díky. Jak to mají se zpracováním? Také jim trochu nelícují indexy jako u Monster/Sum apod.?

Co nějaká švýcarská/německá značka?

Švýcarská/německá značka v této ceně asi nic co by stálo za řeč, vlastně mě nenapadá vůbec nic, leda nějaká aukce na ebay za lepší cenu (Certina, Davosa, Deep Blue se swiss strojkem...), ale nevíš co Ti přijde a pak to řešit nestojí za to. Já bych přišetřil, nebo vzal ty Seika.

Na želvách jsem neměl jediný problém, vše super udělaný.

Edited by Daemonultimate

Skús sa dohodnúť, alebo trošku posuň budget :) ale de facto plní všetky tvoje priania

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/100130-p-seiko-prospex-srpa21-padi-turtle/?hl=seiko

Edit 400 eciek je viac ako 10 000Kč :clap:

Edited by McLenin

Ano Padi jsou na tom s lícováním podobně jako ty tebou zmiňované ... Tot moje zkušenost .

Pokud máš možnost sehnat tak co takhle modrý Orient Mako II USA

Mrknu, díky.

Skús sa dohodnúť, alebo trošku posuň budget :) ale de facto plní všetky tvoje priania

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/100130-p-seiko-prospex-srpa21-padi-turtle/?hl=seiko

Edit 400 eciek je viac ako 10 000Kč :clap:

Podívám se. 400 ecek je +- 10 800 Kč, těch pár stovek už takovou roli nehraje :lol2:

Ano Padi jsou na tom s lícováním podobně jako ty tebou zmiňované ... Tot moje zkušenost .

Hmm...při hledání mě jako první napadla produkce Seika. Vzhledem k tomu, že jim to občas nesedí, tak před koupí bych si je chtěl osahat/vidět fotku těch, co mi prodejce pošle. Myslíte, že když napíšu třeba do creationwatches, tak mi vyberou bezchybný kus? Nechci být rejpal, ale když obyčejné Seiko 5 mají indexy v pořádku, tak nechápu, proč to nejde u 3x dražších hodinek....

Potapky s wr 100 metru? chacha :boxing:

to konrad ma vlastne uz potapky, ze?

V zadání je přeci WR 200 a automaty...

Díky :-).

Nemáte někdo zkušenost se značkou Armida? Co jsem se zběžně díval, budou sice něco nad limit, ale na první pohled vypadají pěkně...

Deep Blue...

post-39943-0-65950000-1475953813_thumb.gif    post-39943-0-22307700-1475953771_thumb.gif

A nebo kdyby si chtel uplne neco modreho....post-39943-0-12164400-1475953843_thumb.gif

Díky, na kolik vyjdou? Když by měly jednu korunku, tak mám asi vybráno :-). Strojek mají od Seika?

za 200 éčok

847ec82b93ecc5aa3b0e874e39548f26.jpg

Mrknu na ne. V ramci meho rozpoctu (kdyz asi nechci Seika), mi asi nic jineho nez microbrand nezbyva. Celkem me zaujala Armida, model A4 nebo A7..

Díky, na kolik vyjdou? Když by měly jednu korunku, tak mám asi vybráno :-). Strojek mají od Seika?

Ceny jsou ruzne, 

ty na tahu jsou trochu pres ... 499 dolaru, ale to vis, 1000m a manual heliovy ventil ("druha korunka")

a ty na gume 250 dolcu (heliak na "desitce"). Tahy maji kolem 80 dolaru jako prislusenstvi. Ale asi by si sehnal i nejaky jiny tah jinde.

Mrkni klidne na http://www.deepbluewatches.com

Edit:  Jo a strojky jsou Seiko NH35

Edited by Xenomorfus

Ceny jsou ruzne,

ty na tahu jsou trochu pres ... 499 dolaru, ale to vis, 1000m a manual heliovy ventil ("druha korunka")

a ty na gume 250 dolcu (heliak na "desitce"). Tahy maji kolem 80 dolaru jako prislusenstvi. Ale asi by si sehnal i nejaky jiny tah jinde.

Mrkni klidne na http://www.deepbluewatches.com

Edit: Jo a strojky jsou Seiko NH35

Jo, ja vim, ze se to macka ve velke hloubce, nemohl jsem si vzpomenout, jak se tomu rika, proto jsem to nazval druhou korunkou:-). Mrknu na ty stranky..