Přejít na obsah

Na čem máte své Speedmastery?


martar

Doporučené příspěvky

No já bych chtěl jedině ten originál :D Martarova strategie bude sehnat někoho se safírovkama a vymyslet si nějakou neuvěřitelně sofistikovanou historku jak to dýnko ztratil ? :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martare, nebudu Ti nadávat...v tomhle vlákně by se to nehodilo.  

Naštěstí jsem safírovky měl, průhled na kalibr odzkoušel a kochal se jím. Každopádně mi to očumování strojku vydrželo jen chvíli, časem jsem to vůbec neřešil, stejně jako neřeším, že hesalitovky ho nemají. Za mě moony s hesalitem a u těch už zůstanu. 

Držím palce ať dotáhneš svoji představu k orgastickým hodinkám. :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Vojta: U dýnka by mi to nesežrali. Nene. Nebuď zvědavej :)

 

@Chozef76: děkuju. Já mám ke strojkům přece jen blíž, amatérsky si hodinařím a navíc dost často dělám mechanickým hodinkám "reklamu" mezi známými, a tam je průhled k nezaplacení.

 

A vůbec, valte fotky Speedů, úplně se díky mně to vlákno zvrhlo, pardon.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U dýnka by mi to nesežrali. Nene. Nebuď zvědavej :)

 

A vůbec, valte fotky Speedů, úplně se díky mně to vlákno zvrhlo, pardon.

Tak já bych Ti asi nesežral ani tu historku ohledně té lunety  :lol2:

A mám teď něco ve výrobě, tak to sem pak hodím.

Dnes takto, na tom tahu jsou mi prostě velké  :frusty:

 

post-22755-0-50724600-1506414516_thumb.jpg

 

a jedna na original nato:

post-22755-0-10594500-1506414560_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úplně jihnu, když je vidím. Nádherný na fotkách i naživo. Díky barvě nejsou tak univerzální jako černé moony, ale pokud má člověk v šatníku hodně modrých a bílých košil, je to v pohodě. Jedny z nejkrásnějších, jaké jsem měl v ruce. Na modrou kůži jsem hkdně zvědavý, bude to vítané osvěžení tady ve vlákně - klasickým moonům totiž modrá příliš nesedne (alespoň podle mého názoru podloženého několika pokusy).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bombírovaný "sportovní voděodolný řemínek z nejlepší italské teletiny se vzorem aligátora" ze Strapshopu, 20/18mm s tloušťkou u stěžejek 5,5mm a sdostatek masivní - druhý den na ruce a u mě dobrý! :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, na starý kolena se ze mě stal astronaut, to by mě ani ve snu nenapadlo... :) Fotky umím, ale vybavení nemám, tedy jen mobilofky, omlouvám se... :blush02:

O tomhle řemenu jsem taky přemýšlel, na limitku Tintin Moonwatch, ale pak jsem na netu viděl fotky, kde na odstávajícím konci řemenu za poutkem bylo vidět i modré vnitřní prošití, a vykašlal se na to, už na mě bylo těch barviček moc :) ale jak tak koukám, možná jsem udělal chybu, vypad? to dobře.

 

 

Můnvoče na šedý myší kůžičce :)

 

attachicon.gifIMG_4586.jpg

Tak to je ale naprosto dokonalá kombinace! Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...