Přejít na obsah

Na čem máte své Speedmastery?


martar

Doporučené příspěvky

http://www.omega-addict.com/reviews/bracelets/

 

Starý tahy jsou mnohem lehčí než nový šroubovaný tah, který mi připadne velikostí i váhou nevyvážený. Na starém tahu sedí hodinky daleko líp na ruce :)

 

 

Svatá pravda. Pro mě je nový tah nepohodlný. Mno a ještě lépe než na starém tahu se nosí moony na kůži....právě.  :)  A o tom to tady je ! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

řemen krásný, ale nemáš ho obráceně?

Já to tak taky často nosím, nějak mi tak lépe sedí tah a příjde mi praktičtější, že ten volný konec máš na vnitřní straně ruky :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra, RC3 je master.

 

Zpet k diskuzi, vyzkousel jsem na moonech lecos (i z tahu) a jednoznacny vitez je 1498/840.:-))

Jirko nezajdeme někdy na pivo ? Rád bych ho zkusil než objednám ten 1171 ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ chosef: Tenhle řemen je TAK dokonalej, až má jednu chybu: stejně jako v případě origo řemene bych měl snahu ho šetřit :D Takovej mám respekt k výrobkům RC3. Nádherná práce.

 

@ vojta a ostatní: v pondělí se chystá moonwatch komorní minisrázek, večer v centru Prahy, kdo byměl čas a chuť, stačí SZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by byl zajem, tahnul bych i literaturu. A ačkoliv se tomuhle vláknu majitelé Speedy Tuesday zatím vyhýbají, budou OBZVLÁŠŤ vítáni :D O Snoopíkovi a jiných limitkách to platí jakbysmet.

 

Edit: Vulcainy samozřejmě budou, bez americkejch prezidentů by žádnej projekt Apollo nebyl, to dá rozum :D

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co vlastně všichni mají s těmi staršími modely tahů? Jde jen o vzhled, nebo jsou nějak pohodlnější? Kolikrát tady vidím starší kousky a říkám si, že to musí trhat chlupy, chrastit, viklat se atd. Plechové spony, koncovky. Pak se podívám na nové tahy a tam vidím, že vše je bytelné, nic nechrastí, šroubky a připadají mi lépe udělané. Vždycky si vzpomenu jak se u ostatních hodinek řeší jak jim strašně chrastí tah a proto jde ihned dolů a místo něj kůže, případně aftermarket tah. Hlavně Seiko a aftermarket strapcode tahy. To mi připadá zajímavé :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi prave trha chlupy ten npvy tah a hlavne mi na nem jsou moony velke.

No a v neposledni rade se mi moc nelibi, nekolikrat uz se to tady resilo.

Upraveno uživatelem vojta1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je zajímavé. U mě je to snad první tah, který mi chlupy netrhá :D 
Já si moc pochvaluju to jejich nato. Super příjemný materiál, jen je to zvedá o něco výš než klasické nato. Ale projel jsem celé tohle vlákno snad dvakrát po sobě a zjistil jsem, že taky asi půjdou na nějakou super kůži.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...