Přejít na obsah

Na čem máte své Speedmastery?


martar

Doporučené příspěvky

Tybláho, tak to bych včera nedal ani střízlivej s knihama
Dobrý jsou, fakt.

Díky díky, popravdě sem sám překvapenej, jak mne chytly. V podstatě jsem je na Silvestra dal na ruku (velkou část silvestrovskyho večera jsem u jednohubek a bublinek zkoušel všemožný řemeny, az jsem nakonec zjistil, ze mnou vyrobenej řemen z pritelcinyho obrazu je nejlepší volba...) a od ty doby jsem je nesundal default_biggrin.gif
0185857b6951e8456bdf147672da2586.jpg

cc2e9d28b212ea14e39bc1b5cb5d77a2.jpg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
V 9. 10. 2017 v 22:41, Kid_A napsal:

Pratele, poopravim/doplnim Martina, trhaci spona 16mm je originalni Omega spona z produkce priblizne konec 90. let. Signovana "Swiss" "B" a "Acier Inox". Reference udajne 94521603025. Nekdy oznacovana také jako "big logo". Kombinace lesteneho a piskovaneho povrchu (tim poskovanim se da primarne odlisit od fejků)

post-248-0-45558400-1507581727_thumb.jpg

post-248-0-98701700-1507581727_thumb.jpg

post-248-0-46243800-1507581728_thumb.jpg

Chlapi, jen hlásím, že jsem tuhle origo trhací sponu šoupnul - za doufám férovou cenu - do inzerce (obvykle sáhnu po větší tlačitkový překlápěčce na racing gumořemenu) a je škoda, aby se jen válela v šupleti. Aby tady pak někdo neplakal, že o tom nevěděl :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Hezky!!! Tak na tohle už člověk musí mít koule :) Jen připomínám, že jedním z důvodů, proč byl zrovna tenhle náramek astronauty během výcviku používán, byla jeho subtilnost a schopnost se pŕi zachycení přetrhnout. Astronaut a jeho ruce měly větší cenu než hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky. Ja nad nim dlouho premejslel, ale furt jsem si rikal, jestli se to nebude pretacet, jak to bude cejtit na ruce atd. No a musim rict, ze je to super, nosi se to vyborne. Mluvim samozrejme za sebe. No a dost mne taky inspirovaly zivy fotky mistniho matadora a rebela kamil(a)b. 

Upraveno uživatelem villain83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

@Mareka01

1171 nemám, ale obecně platí, že vůli koncovek lze minimalizovat:

1) použitím jiných stěžejek (silnějších,  nebo se silnějšími konci, ideálně přesně a bez vůle pasujícími do otvorů v nožkách

2) u plných koncovek nanesením vrstvy průhledné oboustranky na spodní část styčné plochy mezi pouzdrem a koncovkou. Když se nanese v celé ploše nebo v horni části, je pak víc vidět spára. Zároveň to trochu chrání hodinky. Mám to třeba u Seiko, se kterýma lezu i do vody. Bál jsem se, aby oboustranka nechytala abrazivní bordel a neničila pouzdro víc než volný endlink, ale je to v pohodě, když je to na fest a neni tam prostor.

3) u plechových koncovek nepatrným vyhnutím "opěrných paciček" koncovky nebo celé spodní části směrem vzhůru. "Pacičky" určují polohu koncovky vůči pouzdru.

Body 2) a 3) jsou moje amatérské postupy, bod 3) navíc mění vlastnost origo dílu, který není levný.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...