Přejít na obsah

Na čem máte své Speedmastery?


martar

Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, gas napsal:

Začínáš prudit jak Radek v důchodovém věku, rychle si najdi mladou babu, začni chlastat a jezdit s námi na srazy. Kup si třeba sporťák. Jinak skončíš jako on :D 

Jawohl! já na srazu byl v pátek, nemůžu za to, že jste se báli promořit... ;) zbytek nemůžu komentovat veřejně.
Na druhou stranu mám sebereflexi a aspoň si to uvědomuji... jo a teda jedna včerejší s Moonama na rally řemenu

 

016990AA-9B0F-4D74-986A-5E381113DA54.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, gas napsal:

Ten jsem koukal. Uvidím co přijde a možná bych zkusil objednat i tento model. Furt je to za cenu kvalitního koženého řemenu

jj, já koupil 1171 na ST1 od Omegy, ale jeden no name na by se mě hodil. ST1 i Snoopy 2020 mají broušené pouzdro, tak bych do jednoho šel. Uncele Seiko broušený je aktuálně bohužel Soud Out. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsíci...
před 23 minutami, martar napsal:

@feltharg Prosimte co jsou ty moony za referenci? Me tam nesedi bud set rucek, nebo luneta. Nebo mam v sobe uz moc vina... bohuzel nemam po ruce literatůru.

To ti nesedi naprosto spravne... Dobrej postreh :) Pocitam, ze druhy takovy hodinky na svete nebudou...

Jsou to 3575.30 (luneta je z bilyho zlata) na oyster tahu ref. 1186. Handset je modrej z 3689.30.31 (ty byly cely z bilyho zlata, na cernym aligatorovi) se skeletonizovanou chrono vterinovkou - proste nema lumi, asi aby bylo videt na mesicni fazi a kalendar.

Dlouho jsem ty WG chtel (protoze rucky a cerna luneta), ale nedavno jsem si vsiml, ze ten cifr neni uplne stejnej. Na zlatakach mi prijde, ze ma o poznani kratsi indexy, nepusobi to uplne tak moc moonwatchovsky. Takze uz je nechci :D

Na ty 3575 jsou puvodne lesteny arrow rucky. Za prvy nejsem moc velkej fanousek arrow rucek a za druhy to nemelo vybec zadnej kontrast ("kolik ze je vlastne hodin???"). Pak se jeste delaj s modrejma arrow, ale tam jsou modry i indexy (to uz bych vzal radsi rovnou havlovky).

Stroj je v tom ve vsem stejnej, dekorovanej cal. 1866

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...