Přejít na obsah

Vintage Seiko NOS Galerie


Gulas

Doporučené příspěvky

Zdar všem Seiko nadšencům - stávajícím i budoucím. V průběhu času jsem nashromáždil celkem dost fotek různých 6139 a 6138. Když jsem se pak čas od času kochal, uvědomil jsem si, že je většina hodinek na fotkách ve stavu nových (nebo skoro nových). Říkám si, že takové fotky můžou dost dobře posloužit při případné renovaci, usnadnit výběr a identifikaci aftermarket dílů, nebo vlastně jenom potěšit, zaujmout a pomoct přivábit další Seiko ovečky :)

 

Pokusím se tomu dát nějaký počáteční řád a budu rád, pokud někdo další najde u sebe nebo na netu pár NOS fotek jakýchkoli vintage Seiko a do vlákna je vloží. Díky. Martin

 

P.S.: Zdroje bohužel nemám, někdy je podpis ve fotce. Snad je to ok.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 44
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Parádní kousky i fotky , ty Jumba  A Bullheady obzvláště ..... Sem si myslel , kolik těch vintážních Seiko mám :).

Zkusím také něco nafotit ,teď mě ještě napadají moje Helmičky s bílým cifrem a  když to nebude vyloženě odpudivý , tak přidám  fotky

Upraveno uživatelem Miroslávek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak a to je pro zatím všechno. Překvapuje mě, že tu vůbec nemám třeba Pogue nebo víc barevných variant 6012, ale asi jsem zatím neměl štěstí na pěkný fotky. Každopádně např. Vintagelover, má Pogue v super stavu, tak by mohl něco vyfotit :) Jinak doporučuju https://jasuiseikovintage.wordpress.com/, kde je taky dost pěkných kousků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parádní kousky i fotky , ty Jumba  A Bullheady obzvláště ..... Sem si myslel , kolik těch vintážních Seiko mám :).

Zkusím také něco nafotit ,teď mě ještě napadají moje Helmičky s bílým cifrem a  když to nebude vyloženě odpudivý , tak přidám  fotky

 

Jasně, Helmet např. vůbec nemám, takže ty by byly skvělý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...