Přejít na obsah

Veselé Vánoce a šťastný Nový rok 2008


cigi

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 46
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...

nenašel jsem lepší vlákno, tak to dám sem

..jelikož se pomalu blíží Vánoce a určitě je nás víc, koho nemine louskání vlašskejch ořechů mám skvělej tip: sikovkama to jde asi tak o 10000% líp než louskáčkem, dnes odzkoušeno :)

edit: je potřeba nastavit správnou rozteč čelistí, to dá rozum, žejo

Upraveno uživatelem Filipes
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nenašel jsem lepší vlákno, tak to dám sem

..jelikož se pomalu blíží Vánoce a určitě je nás víc, koho nemine louskání vlašskejch ořechů mám skvělej tip: sikovkama to jde asi tak o 10000% líp než louskáčkem, dnes odzkoušeno :)

edit: je potřeba nastavit správnou rozteč čelistí, to dá rozum, žejo

 

Tak to je dobrý..:-))) Já jsem zrovna včera do půlnoci louskal a nalouskal jsem přepravku, tedy cca dvě plné igelitky...

 

Doporučuji techniku - vem nůž - s pevnou čepelí ne příborák (použil jsem Smith and Wesson SWAT) - bodni čepel do ořechu naplocho uprostřed v místě kde má něco jako má jablko mušku mezi dvě skořápky ne tam co je ta špička, ale naproti - jde to lehce, a pak stačí nožem pootočit a ořech se rozlouskne na 2 půlky - 1000 krát vyzkoušeno a ořechy se vylousknou pěkně celé a nerozmašírujou se kleštěma...ENJOY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fain, ale jak to pak z těch půlskořápek doluješ-to jde blbě a pomalu, ne?!

 

Většinou půlka ořechu z té jedné skořápky zůstane trčet, pak vydlábnu zbývající kousek oříšku prstem z té skořápky a druhou půlskořápku rozmáčnu mezi prsty jde to dobře, půl skořápku rozdělím na půl, vytáhnu ořech, očistím od svinstva a je to...A to máme ořechy jak tenisáky...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...